Piątek otrzymał koszulkę od Cristiano Ronaldo [ZDJĘCIE]

21.10.2018 14:00

Krzysztof Piątek w sobotę co prawda nie strzelił gola Juventusowi, ale stadion opuszczał z uśmiechem na twarzy. Jego Genoa zremisowała ze "Starą Damą" 1:1, a on sam otrzymał po meczu koszulkę od Cristiano Ronaldo.

Piątek otrzymał koszulkę od Cristiano Ronaldo [ZDJĘCIE] fot. Instagram

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebook

Jeszcze przed spotkaniem napastnik reprezentacji Polski podkreślał, że zdobycie koszulki Portugalczyka od zawsze było jego marzeniem. Teraz udało się je spełnić. "Zdobyczą" pochwalił się na swoim profilu na Instagramie.

Serie A: Juventus - Genoa 1:1

Mecz Juventus - Genoa w 9. kolejce Serie A zakończył się remisem 1:1. W 18. minucie gola dla mistrzów Włoch zdobył właśnie Ronaldo, w drugiej połowie odpowiedział Daniel Bessa.

Krzysztof Piątek pozostał liderem klasyfikacji strzelców z dziewięcioma trafieniami na koncie.