Zamknij

Krzysztof Krawczyk miał żal do Lewandowskiego. Agent artysty zamieścił gorzki wpis

13.04.2021 15:33
pogrzeb Krzysztofa Krawczyka
fot. Piotr Molecki/East News

Krzysztof Krawczyk był wielkim miłośnikiem futbolu. Przed MŚ w Rosji w 2018 roku nagrał piosenkę o Robercie Lewandowskim. Andrzej Kosmala menedżer artysty zdradził, że piosenkarz miał żal do piłkarza Bayernu Monachium, że ten nie docenił jego utworu.

Krzysztof Krawczyk był kibicem piłki nożnej. Z okazji mistrzostw świata w Rosji w 2018 roku, artysta nagrał płytę, która miała dopingować polskich piłkarzy. Najpopularniejszym utworem okazała się piosenka „Lewandowski, gol dla Polski”.

- Ta płyta jest dla kibiców, żeby cieszyli się muzyką. Żyjemy w bałaganie, nie możemy się dogadać. Jesteśmy jak dwa narody mówiące różnymi językami i potrzebujemy piłki. Bo kiedy przychodzi mecz, jesteśmy razem – tłumaczył trzy lata temu Krawczyk w wywiadzie dla Wirtualnej Polski.

Krzysztof Krawczyk poprosił bliskich przed śmiercią o dwie rzeczy. Jaka była jego ostatnia wola?

Krzysztof Krawczyk i Robert Lewandowski: Artysta miał żal do piłkarza Bayernu

Po śmierci artysty do tego zdarzenia powrócił jego menedżer – Andrzej Kosmala. W specjalnym wpisie w mediach społecznościowych agent ujawnił, że wspólnie z Krzysztofem Krawczykiem mieli żal do kapitana reprezentacji Polski, że ten nigdy nie docenił piosenki.

- Nigdy Lewandowski nie podziękował za tę piosenkę. Mieliśmy z Krawczykiem (ja autor tekstu) duże rozgoryczenie... Lewandowski jest wspaniałym piłkarzem i niech to zostanie... – czytamy na Facebooku.

Bez tytułu
fot. Facebook screen

Krzysztof Krawczyk zdążył pożegnać się z żoną. Ostatnie słowa do Ewy ściskają serce 

Krzysztof Krawczyk zmarł w poniedziałek, 5 kwietnia w wieku 74 lat. Pięć dni później odbył się jego pogrzeb. Został pochowany na cmentarzu w Grotnikach. Był jednym z najpopularniejszych polskich wokalistów.

RadioZET.pl