Krychowiak z fantastycznymi golami! Ależ to były petardy [WIDEO]

02.10.2022 19:29

Grzegorz Krychowiak zdobył piękne bramki w meczu z Al Feiha. Polak popisał się kapitalnymi uderzeniami z dystansu. Jego Al-Szabab wygrał 2:1. WIDEO.

Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak był absolutnym bohaterem niedzielnego spotkania. Jego drużyna po pierwszej połowie przegrywała 0:1 po bramce Anthony'ego Nwakaeme, który trafił z rzutu karnego. W drugiej połowie reprezentant Polski niemal w pojedynkę odwrócił losy meczu, zdobywając dwa gole. Obie bramki były pięknej urody. Pomocnik reprezentacji Polski przymierzył z dalszej odległości i piłka zatrzepotała w siatce.

Al Feiha - Al-Szaba 1:2. GOLE Krychowiaka - WIDEO

Po pięciu kolejkach I ligi saudyjskiej Al-Szabab jest liderem tabeli. Drużyna Krychowiaka jako jedyna w całej lidze zdobyła komplet punktów. Imponuje też bilansem bramkowym. Przy 14 strzelonych, straciła tylko jednego gola.