Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Krychowiak pokazał duży dystans do siebie. Kapitalna odpowiedź!

18.05.2017 09:45
sport

Grzegorz Krychowiak po raz kolejny udowodnił, że ma do siebie duży dystans. W zabawny sposób skomentował twitterową zaczepkę Arki Gdynia, która wrzuciła na swój profil zdjęcie młodego piłkarza ubranego w koszulkę "Krychy".

Grzegorz Krychowiak fot. East News

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- Tak jak ja... Siedzi na ławie - napisał gracz PSG. Nawiązał w ten sposób do swojej sytuacji w klubie. Mimo że zespół ze stolicy Francji zapłacił za niego ponad 30 milionów euro, ten nie przebił się do podstawowego składu, często nie łapał się nawet do meczowej kadry. Nikt nie ma wątpliwości, że latem zmieni pracodawcę.

W jego powrót do gry na wysokim poziomie wierzy jednak Arka. - Grzesiu, Twój młody fan jak wyrwał na boisko to nie było co z przeciwników zbierać! Wiemy, że za chwilę pokażesz klasę na murawie! Czekamy - napisał klub, w barwach którego Krychowiak występował jako junior.

Największe szanse na pozyskanie reprezentanta Polski daje się Interowi Mediolan. We włoskiej Serie A gra już kilku jego kolegów z kadry, m.in. Piotr Zieliński, Arkadiusz Milik czy Wojciech Szczęsny (po sezonie może wrócić z wypożyczenia do Arsenalu).

RadioZET.pl/AN

Oceń