Krychowiak pokazał duży dystans do siebie. Kapitalna odpowiedź!

Andreas Nicolaides
18.05.2017 09:45
Grzegorz Krychowiak
fot. East News

Grzegorz Krychowiak po raz kolejny udowodnił, że ma do siebie duży dystans. W zabawny sposób skomentował twitterową zaczepkę Arki Gdynia, która wrzuciła na swój profil zdjęcie młodego piłkarza ubranego w koszulkę "Krychy".

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- Tak jak ja... Siedzi na ławie - napisał gracz PSG. Nawiązał w ten sposób do swojej sytuacji w klubie. Mimo że zespół ze stolicy Francji zapłacił za niego ponad 30 milionów euro, ten nie przebił się do podstawowego składu, często nie łapał się nawet do meczowej kadry. Nikt nie ma wątpliwości, że latem zmieni pracodawcę.

W jego powrót do gry na wysokim poziomie wierzy jednak Arka. - Grzesiu, Twój młody fan jak wyrwał na boisko to nie było co z przeciwników zbierać! Wiemy, że za chwilę pokażesz klasę na murawie! Czekamy - napisał klub, w barwach którego Krychowiak występował jako junior.

Największe szanse na pozyskanie reprezentanta Polski daje się Interowi Mediolan. We włoskiej Serie A gra już kilku jego kolegów z kadry, m.in. Piotr Zieliński, Arkadiusz Milik czy Wojciech Szczęsny (po sezonie może wrócić z wypożyczenia do Arsenalu).

RadioZET.pl/AN