KrwioBieg w Warszawie 2018: trasa, zapisy, data [PROGRAM WYDARZENIA]

Weronika Domoradzka
25.05.2018 15:03
KrwioBieg w Warszawie 2018: trasa, zapisy, data [PROGRAM WYDARZENIA]

KrwioBieg w Warszawie 2018 odbędzie się w pierwszej połowie czerwca. Kiedy, gdzie i jakie jeszcze atrakcje przygotowali organizatorzy wydarzenia? Przedstawiamy datę, miejsce i sprawdzamy szczegółowy program KrwioBiegu w stolicy.

KrwioBieg w Warszawie 2018 - kiedy, gdzie, jak się zapisać i kto może wziąć udział? Przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące nadchodzącego wydarzenia i sprawdzamy, jaki jest główny cel KrwioBiegu 2018 organizowanego w stolicy.

» PZU Maraton Warszawski 2018: data, trasa [KOMPENDIUM] «

Gdzie i kiedy KrwioBieg w Warszawie 2018? [PROGRAM]

KrwioBieg w Warszawie 2018 odbędzie się w niedzielę, 17 czerwca. Termin ten nie został jednak wybrany przypadkowo. Powiązany jest on z rocznicą Światowego Dnia Krwiodawcy, który obchodzony jest 14.06. Głównym celem biegu jest zebranie funduszy na pomoc krwiodawcom i ich rodzinom. Wiele osób zastanawia się także, gdzie KrwioBieg będzie mieć miejsce. Wydarzenie odbędzie się w stolicy przy ulicy Wybrzeże Gdyńskie 4. Organizatorzy, oprócz biegu dla dorosłych, dzieci i Nordic Walking, zadbali także o inne atrakcje. W programie KrwioBiegu w Warszawie 2018 znajdziemy: akcję poboru krwi w ambulansie, pokaz pierwszej pomocy wraz z ćwiczeniami, występy zespołów muzycznych i dziecięcych oraz prezentacje i ciekawe konkursy. Start imprezy o godzinie 9:00

Tegoroczna edycja KrwioBiegu w Warszawie jest jednocześnie pierwszą edycją biegu charytatywnego. Powstał on z inspiracji cyklu biegów, które w Krakowie od 2013 roku organizowane są pod nazwą KrwioBieg Kraków.

KrwioBieg w Warszawie 2018: trasa, zapisy [CENY PAKIETÓW]

Z uwagi na nadchodzące wydarzenie wiele osób poszukuje informacji na temat tras KrwioBiegu w Warszawie. Dla dorosłych uczestników przewidziane są biegi na następujących dystansach:

- Mały krwiobieg: 5 km (koszt pakietu od 40 do 60 zł),

- Duży krwiobieg: 10 km (koszt pakietu od 40 do 60 zł),

- KrwioBieg w formule Nordic Walking: 5 km (koszt pakietu od 35 do 45 zł).

Dodatkowo odbędą się specjalne biegi dla dzieci na dystansach 100, 200, 500 i 1000 m. Koszt pakietu wynosi 10 zł. Zapisy na KrwioBieg w Warszawie prowadzone są za pośrednictwem strony: elektronicznezapisy.pl. Z kolei więcej informacji na temat nadchodzącej imprezy można znaleźć na stronie wydarzenia: krwiobiegwarszawa.pl.

RadioZET.pl/JW