Zamknij

Cena oficjalnej koszulki reprezentacji powala! Czy to przesada?

Andreas Nicolaides
29.03.2018 10:00
Koszulka reprezentacji Polski na MŚ 2018
fot. Koszulka reprezentacji Polski/r-gol.com

Nowe koszulki reprezentacji Polski są już w sprzedaży. Zainteresowani muszą się jednak przygotować na spory wydatek. Ile kosztują nowe koszulki reprezentacji Polski na MŚ 2018?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zagłosuj

Kupisz nową koszulkę reprezentacji Polski?

Liczba głosów:

Koszulki reprezentacji Polski 2018: cena

569 złotych - to cena koszulek reprezentacji Polski. Dodatkowe 15 złotych zapłacić należy za nadruk numery, kolejne piętnaście za nazwisko. Łączny koszt oficjalnej domowej koszulki reprezentacji Polski na MŚ 2018 w Rosji może więc dobić do kwoty aż 599 złotych. Nieco tańsza jest replika wyjazdowej koszulki (czerwona) oraz replika koszulki domowej. Za nie zapłacić trzeba po 349 złotych. Aby jednak cieszyć się z identycznej koszulki, w której Robert Lewandowski i spółka grać będą na mundialu w Rosji, trzeba przygotować się na zakup wersji najdroższej.

Reprezentacja Polski: koszulki na MŚ 2018

Jak się jednak okazuje, koszulki reprezentacji drogie są nie tylko w Polsce. Serwis sport.pl przyjrzał się cenom trykotów innych drużyn. Dla porównania - koszulki reprezentacji Niemiec (adidas) kosztują 599 zł (replika 449 zł), Portugalii (nike) - 569 zł, Belgii (adidas) - 399 zł, a Włoch (puma) - aż 639 zł.

Pamiętać należy, że cena koszulki reprezentacji Polski ustalana jest przez producenta. PZPN nie ma na nią żadnego wpływu.

RadioZET.pl/AN