Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kosecki o sytuacji Krychowiaka: Takiemu frajerowi bym zęby połamał

20.01.2017 17:09
sport

Roman Kosecki w ostrych słowach skomentował sytuację Grzegorza Krychowiaka w PSG. Przede wszystkim nie podoba mu się sposób, w jaki traktują byłego gracza Sevilli koledzy z zespołu.

Grzegorz Krychowiak fot. PAP/EPA

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- Dla mnie on powinien grać w PSG. Ma odpowiednie umiejętności, ktoś próbuje wmówić, że tak nie jest. Jeszcze te komentarze jego kolegów z zespołu, że jest za słaby... Jak tak w ogóle można mówić publicznie?! Gdybym się dowiedział, że ktoś to mówi o mnie, to bym takiemu frajerowi zęby połamał. Wtedy dopiero by się przekonał, czy się nadaję. Za granicą trzeba być bezwzględnym - przyznał Kosecki w rozmowie z serwisem sportowefakty.wp.pl.

Krychowiak trafił do PSG latem 2016 roku. Do tej pory nie wywalczył sobie miejsca w pierwszym składzie. Pojawiły się informacje, że nie zaaklimatyzował się w zespole i nie potrafi dogadać się z kolegami. Ci mieli mówić nawet, że Polak nie pasuje do drużyny, bo jest za słaby pod względem technicznym.

Spekuluje się, że jeszcze tej zimy, a najpóźniej latem, reprezentant Polski zmieni klub. Pewne jest, że chętnych do jego zatrudnienia nie brakuje. Najwięcej mówi się o zainteresowaniu klubów włoskich.

RadioZET.pl/AN

Oceń