Zamknij

Korona - Odra Opole: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz barażowy?

26.05.2022 18:00
Korona Kielce - Odra Opole transmisja TV
fot. Grzegorz Ksel/REPORTER/East News

Korona Kielce - Odra Opole: transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz barażowy? W jednej z par półfinałowych Korona zmierzy się z Odrą w walce o awans do PKO BP Ekstraklasy. Sprawdź, na jakim kanale oglądać spotkanie Korona - Odra.

Po zakończeniu sezonu Fortuna 1. ligi poznaliśmy dwa z trzech zespołów, które uzyskały bezpośredni awans do PKO BP Ekstraklasy: Miedź Legnica i Widzew Łódź. Trzecią drużynę wyłonią baraże, do których dostały się ekipy z miejsc 3-6 (Arka Gdynia, Korona Kielce, Odra Opole i Chrobry Głogów).

Cztery kluby zostały podzielone na dwie pary półfinałowe, które powalczą o finał. I tak w jednym ze spotkań Korona podejmie na własnym stadionie drużynę z Opola. Piłkarze prowadzeni przez Leszka Ojrzyńskiego spisali się poniżej oczekiwań w rundzie rewanżowej 1. ligi, ale nadal mają szansę na promocję do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Korona Kielce - Odra Opole: Gdzie oglądać baraż?

Aby pozostać w grze, kielczanie już muszą wygrać. Warto zaznaczyć, że w ostatnim meczu Korona - Odra, górą byli ci drudzy, którzy triumfowali 3:1. - Odra ostatnio grała lepiej, ale my byliśmy na koniec rundy zasadniczej wyżej w tabeli i gramy przede wszystkim u siebie. W trudnych momentach musimy pokazać charakter, klasę i umiejętności. Stoimy przed dużym wyzwaniem - mówił Ojrzyński.

Chociaż Korona zakończyła zmagania na czwartym miejscu, szkoleniowiec ekipy przekonywał, że jego zawodnicy wiedzą, co poprawić i w czym tkwi słabsza dyspozycja. - Musimy wyjść na boisko pełni wiary, bo ta wiara jest najważniejsza, a umiejętności mamy. W sporcie zawsze musisz mieć nadzieję i walczyć. Kiedy pokazujesz charakter, to wtedy zyskujesz szacunek. Przed nami trudny moment. Musimy pokazać kielecką mentalność, waleczne serce - zakończył.

Korona - Odra: Transmisja TV online

Zwycięzca zmierzy się w finale z drugiej pary Arka Gdynia - Chrobry Głogów.

Korona Kielce - Odra Opole na żywo zaplanowano w czwartek 26 maja o godzinie 18:00. Baraż będzie można oglądać na Polsacie Sport i online na platformie Polsat Box Go.

RadioZET.pl