Kontuzja Cristiano Ronaldo: Komunikat Juventusu w sprawie urazu Portugalczyka

Maciej Walasek
26.03.2019 18:32
Cristiano Ronaldo
fot. PAP/EPA

Cristiano Ronaldo doznał kontuzji w meczu eliminacyjnym do ME 2020 pomiędzy Portugalią a Serbią. Juventus wydał oficjalnie oświadczenie w sprawie urazu swojego najlepszego piłkarza.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Cristiano Ronaldo nabawił się kontuzji w meczu eliminacyjnym do mistrzostw Europy, które odbędą się w 2020 roku. Portugalczyk doznał urazu w trakcie biegu do piłki, nie mając kontaktu z przeciwnikiem. Były zawodnik Realu Madryt musiał opuścić murawę jeszcze w pierwszej połowie.

Zagłosuj

Czy Cristiano Ronaldo wystąpi w pierwszym meczu 1/4 Ligi Mistrzów?

Liczba głosów:

- Takie rzeczy w piłce się zdarzają, ale jestem spokojny. Nie martwię się, bo doskonale znam moje ciało. Za tydzień lub dwa powinienem być gotowy do gry – zaznaczał Ronaldo.

Zobacz także

Wiadomość o kontuzji Portugalczyka wywołała spekulacje, czy zdąży wyzdrowieć przed pierwszym meczem ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów. Wówczas 10 kwietnia Juventus Turyn zagra z Ajaxem Amsterdam. Chociaż ostateczna diagnoza jeszcze nie jest znana, Stara Dama wydała oficjalny komunikat.

Kontuzja Cristiano Ronaldo: Oświadczenie Juventusu

- Po meczu Cristiano Ronaldo przeszedł badania w Portugalii, które wykazały pozornie niegroźny uraz mięśni zginaczy uda. Jego stan zdrowia będzie monitorowany i zostanie poddany kolejnym badaniom, żeby określić czas jego powrotu do normalnej aktywność.

RadioZET.pl/sport.pl, Twitter/MW