Kamil Grosicki do internauty: "cioto". Poszło o kontuzję Milika

Andreas Nicolaides
25.09.2017 18:05
Kamil Grosicki
fot. PAP

Kamil Grosicki w mocnych słowach odpowiedział na komentarz internauty pod swoim wpisem na Twitterze ze wsparciem dla Arkadiusza Milika. Jednego z użytkowników serwisu nazwał "ciotą".

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- Z tobą Bracie jesteśmy mega silni ale teraz musimy sobie poradzić bez ciebie ..Bądź silny jak zawsze i pamiętaj ze jesteśmy z tobą - napisał "Grosik" na Twitterze. Tak okazał wsparcie Milikowi, który w miniony weekend zerwał więzadła w kolanie i teraz czeka go kilkumiesięczna przerwa w grze.

Wpis najwyraźniej nie spodobał się jednemu z internautów, który napisał: "Jakbyś mu tego nie mógł napisać w prywatnej wiadomości łbie". Na odpowiedź Grosickiego nie trzeba było długo czekać.

- Cioto daje tobie ostatnia szanse a później blok ...!! - napisał. Większość komentujących z jego odpowiedzi była zadowolona. A jak Ty oceniasz zachowanie Grosickiego? Głosuj w naszej sondzie.

Zagłosuj

Czy Grosicki słusznie zareagował na wpis internauty?

Liczba głosów:

Grosik

Reprezentacja Polski niestety bez Arkadiusza Milika w składzie już na początku października stoczy decydujący bój o awans do MŚ 2018. 5 października biało-czerwoni zagrają na wyjeździe z Armenią, trzy dni później u siebie podejmą Czarnogórę.

RadioZET.pl/AN