Zamknij

31-letni piłkarz znaleziony martwy w swoim samochodzie

30.10.2020 12:47
Kim Nam-chun nie żyje
fot. Shutterstock

Kim Nam-chun nie żyje. 31-letni koreański piłkarz klubu FC Seoul został znaleziony martwy na parkingu przed domem. Według wstępnych ustaleń śledczych, popełnił samobójstwo.

Kim Nam-chun od 2013 roku - z przerwą na obowiązkową służbę wojskową i występy w Sangju Sangmu w latach 2017-2018 - był piłkarzem FC Seoul, z którym w 2016 roku sięgnął po mistrzostwo Korei Południowej. Jego odejście jest szokiem dla całego kraju.

Jak informuje koreatimes.co.kr, w piątek 30 października 31-letni piłkarz został znaleziony martwy na parkingu przed domem wielorodzinnym. Nie znaleziono żadnych śladów walki. Śledczy są przekonani, że Kim Nun-chun popełnił samobójstwo. Nie wiadomo, co mogło być przyczyną takiej decyzji.

Kim Nam-chun nie żyje. Miał 31 lat

Śmierć swojego zawodnika potwierdził FC Seoul. "Kim Nam-chun niestety odszedł. Niech dusza zmarłego trafi do nieba" - napisano w komunikacie w mediach społecznościowych.

31-latek w barwach FC Seoul rozegrał 114 meczów, w których zdobył cztery gole i zanotował dwie asysty. Występował na pozycji obrońcy.

RadioZET.pl/koreantimes.co.kr/Sportowe Fakty