Afera na meczu ekstraklasy. Kibic wtargnął na boisko i pokazał gołe pośladki [WIDEO]

05.08.2018 19:53

Podczas pierwszej połowy meczu ekstraklasy we Wrocławiu doszło do kuriozalnej sytuacji. Jeden z kibiców wdarł się na boisko i wypiął gołe pośladki w stronę fanów Lecha Poznań.

kibic na murawie fot. kadr z wideo

W 3. kolejce piłkarskiej ekstraklasy, Śląsk Wrocław przegrał na własnym stadionie z Lechem Poznań 0:1. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w 82. minucie Pedro Tiba.

Jednak zanim sędzia zagwizdał po raz ostatni, w pierwszej połowie doszło do niecodziennej sytuacji. Po około 20 minutach meczu na murawie pojawił się mężczyzna, który przebiegł kilkadziesiąt metrów w stronę sektora fanów z Poznania. Dalej kibic ściągnął spodnie i wypiął gołe pośladki w kierunku fanów Lecha.

Oprócz tego, bardzo dziwi fakt służb porządkowych, które bardzo długo zwlekały z zareagowaniem na całą sytuację i z dość sporym opóźnieniem wbiegli za kibicem na murawę.