Kibic wyśmiał piłkarza. Klub umożliwił mu zaprezentowanie swoich umiejętności [WIDEO]

Krzysztof Sobczak
13.04.2019 13:04
Kibic wyśmiał piłkarza Romy
fot. Twitter/screen

Kibic AS Romy Marco Nicolai na własnej skórze przekonał się, że coś, co w telewizji wygląda na łatwe, w rzeczywistości nie musi takie być. Młody Włoch wyśmiał jednego z piłkarzy tego klubu, a w odpowiedzi otrzymał możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w bliźniaczej sytuacji.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

- Nawet ja bym to strzelił - napisał Marco pod jednym z filmików z golem Cengiza Undera w spotkaniu Romy z Parmą. Sytuacja rzeczywiście wyglądała na łatwą, z którą poradziłby sobie każdy amator futbolu.

Na ten wpis zareagował jeden ze sponsorów rzymskiego klubu i zaprosił fana "Giallorosich", by udowodnił, że jest w stanie skutecznie wykończyć tę akcję. Zaaranżowano więc tę sytuacji, a Nicolai miał za zadanie umieścić piłkę w siatce. Dostał trzy próby - żadnej nie wykorzystał.

- Już więcej tak nie napiszesz? - pyta na nagraniu jeden z pracowników Romy. - Nie sądzę - przyznał Marco.

Kibic AS Romy wyśmiał Undera

Większość fanów pochlebnie wypowiada się o marketingu Romy i teraz naśmiewa się z Marco, ale inni wzięli go w obronę. Zauważyli, że chłopak otrzymał od klubu koszulkę ze swoim imieniem, ale... zapomniano o korkach. - W trampkach na zroszonej trawie nikt by tego nie strzelił - zauważają niektórzy.

W sobotę o godz. 18 AS Roma zmierzy się z Udinese w meczu 32. kolejki Serie A.

RadioZET.pl/KS