Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kibic wyśmiał piłkarza. Klub umożliwił mu zaprezentowanie swoich umiejętności [WIDEO]

13.04.2019 13:04
sport

Kibic AS Romy Marco Nicolai na własnej skórze przekonał się, że coś, co w telewizji wygląda na łatwe, w rzeczywistości nie musi takie być. Młody Włoch wyśmiał jednego z piłkarzy tego klubu, a w odpowiedzi otrzymał możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w bliźniaczej sytuacji.

Kibic wyśmiał piłkarza Romy fot. Twitter/screen

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- Nawet ja bym to strzelił - napisał Marco pod jednym z filmików z golem Cengiza Undera w spotkaniu Romy z Parmą. Sytuacja rzeczywiście wyglądała na łatwą, z którą poradziłby sobie każdy amator futbolu.

Na ten wpis zareagował jeden ze sponsorów rzymskiego klubu i zaprosił fana "Giallorosich", by udowodnił, że jest w stanie skutecznie wykończyć tę akcję. Zaaranżowano więc tę sytuacji, a Nicolai miał za zadanie umieścić piłkę w siatce. Dostał trzy próby - żadnej nie wykorzystał.

- Już więcej tak nie napiszesz? - pyta na nagraniu jeden z pracowników Romy. - Nie sądzę - przyznał Marco.

Kibic AS Romy wyśmiał Undera

Większość fanów pochlebnie wypowiada się o marketingu Romy i teraz naśmiewa się z Marco, ale inni wzięli go w obronę. Zauważyli, że chłopak otrzymał od klubu koszulkę ze swoim imieniem, ale... zapomniano o korkach. - W trampkach na zroszonej trawie nikt by tego nie strzelił - zauważają niektórzy.

W sobotę o godz. 18 AS Roma zmierzy się z Udinese w meczu 32. kolejki Serie A.

RadioZET.pl/KS

Oceń