Dziewczyna Mariusza Stępińskiego zachwyciła Włochów [ZDJĘCIA]

20.08.2018 17:00

Mariusz Stępiński świetnie wszedł w nowy sezon Serie A. W starciu z Juventusem wyszedł w pierwszym składzie i strzelił bramkę. Furorę we Włoszech robi też jego partnerka - Karolina Lisowska.

Karolina Lisowska fot. Instagram

Para spotyka się od czterech lat. W tym czasie Stępiński występował na boiskach w Polsce, Francji i we Włoszech. Za każdym razem towarzyszy mu jego partnerka.

Ostatnio Karolina Lisowska zwróciła na siebie uwagę włoskich mediów. Dziennikarze i kibice zachwycili się jej urodą.

Karolina Lisowska, dziewczyna Mariusza Stępińskiego

Stępiński w meczu z Juventusem wyszedł w pierwszym składzie i przebywał na boisku przez 66 minut. Do bramki trafił w 38. minucie - na 1:1. Potem jego Chievo wyszło na prowadzenie 2:1, ale w końcówce dało sobie wbić dwie bramki i przegrało mecz 2:3.