Kamil Grosicki strzelił gola Chelsea. Polak trafił z rzutu wolnego [WIDEO]

25.01.2020 22:07
gol Grosickiego w meczu z Chelsea

Kamil Grosicki zdobył bramkę dla Hull City w meczu z Chelsea w 4. rundzie (1/16 finału) piłkarskiego Pucharu Anglii, ale jego zespół przegrał u siebie 1:2. Southampton FC, z Janem Bednarkiem w składzie, zremisował z Tottenhamem Hotspur 1:1.

Kamil Grosicki wszedł na boisko po godzinie gry, a do bramki występujących klasę wyżej rywali trafił w 78. minucie. Skrzydłowy reprezentacji Polski wykonywał rzut wolny. Po jego strzale piłka odbiła się od muru i zmieniła kierunek lotu, całkowicie myląc golkipera Chelsea.

Wcześniej bramki dla londyńczyków zdobyli Michy Batshuayi w 6. oraz Fikayo Tomori w 64. minucie.

Teraz jego zespołowi pozostała już tylko walka w Championship. Zespół Grosickiego zajmuje w tabeli 12. miejsce.