Fenomenalny mecz Kamila Grosickiego! Dwie bramki i asysta Polaka [WIDEO]

01.01.2019 18:25

Kamil Grosicki w najlepszy możliwy sposób rozpoczął zmagania w Championship. W Nowy Rok pomocnik reprezentacji Polski w meczu pomiędzy Hull City a Boltonem strzelił dwa gole i zaliczył asystę.

bramka Grosickiego fot. kadr z wideo

Kamil Grosicki rozpoczął mecz w wyjściowej jedenastce i na listę strzelców wpisał się już w 29. minucie. Polak mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza rywali, Bena Alnwicka.

W 63. minucie meczu, 30-latek zdobył drugą bramkę zdobył po strzale z dystansu. Chwilę wcześniej asystował przy golu Evandro.

Ostatecznie Hull City pokonało Bolton 6:0. Na tę chwilę zespół Grosickiego zajmuje 13. Pozycję w tabeli Championship. Pomocnik reprezentacji Polski ma na koncie już cztery trafienia w tym sezonie i taką samą liczbę asyst.