Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Niezdrowy nawyk Kamila Grosickiego. Fani oburzeni

28.04.2018 16:27
sport

Nie tak dawno Kamil Grosicki zaprezentował swój napój energetyczny „Turbo Grosik”. W ostatnim wywiadzie zdradził, że często pije tego typu napoje. Niektórym nie spodobało się zachowanie reprezentanta Polski i zarzucono mu, że promuje niezdrowe produkty.

Kamil Grosicki

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Kilkanaście dni temu Grosicki pochwalił się na Instagramie debiutem własnej marki. 29-latek zaczął promować napój energetyczny „Turbo Grosik”. Teraz piłkarz przyznał się, że często sięga po energetyki.

- A żebyś wiedział, że piję częściej niż poprzednio, bo w Anglii wśród piłkarzy są popularne. Teraz czekam na dostawę z Polski, bo chcę poczęstować kolegów – powiedział w rozmowie z "Super Expressem".  

Zagłosuj

Czy sportowcy powinni pić napoje enrgetyczne?

Grosicki jako zawodowy sportowiec powinien promować zdrowy styl życia. Dlatego jego decyzja wywołała falę oburzenia ze strony kibiców. Dodatkowo żona reprezentanta Polski regularnie bierze udział w obozach Anny Lewandowskiej.

Aktualnie 29-latek ciężko trenuje, aby być w jak najlepszej formie na mistrzostwach świata w Rosji. Piłkarz ujawnił, że razem z fizjoterapeutą pracuje do późnego wieczora.

TO TEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

RadioZET.pl/se.pl/MW

Oceń