Niezdrowy nawyk Kamila Grosickiego. Fani oburzeni

Maciej Walasek
28.04.2018 16:27
Kamil Grosicki

Nie tak dawno Kamil Grosicki zaprezentował swój napój energetyczny „Turbo Grosik”. W ostatnim wywiadzie zdradził, że często pije tego typu napoje. Niektórym nie spodobało się zachowanie reprezentanta Polski i zarzucono mu, że promuje niezdrowe produkty.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Kilkanaście dni temu Grosicki pochwalił się na Instagramie debiutem własnej marki. 29-latek zaczął promować napój energetyczny „Turbo Grosik”. Teraz piłkarz przyznał się, że często sięga po energetyki.

Zobacz także

- A żebyś wiedział, że piję częściej niż poprzednio, bo w Anglii wśród piłkarzy są popularne. Teraz czekam na dostawę z Polski, bo chcę poczęstować kolegów – powiedział w rozmowie z "Super Expressem".  

Zagłosuj

Czy sportowcy powinni pić napoje enrgetyczne?

Liczba głosów:

Grosicki jako zawodowy sportowiec powinien promować zdrowy styl życia. Dlatego jego decyzja wywołała falę oburzenia ze strony kibiców. Dodatkowo żona reprezentanta Polski regularnie bierze udział w obozach Anny Lewandowskiej.

Aktualnie 29-latek ciężko trenuje, aby być w jak najlepszej formie na mistrzostwach świata w Rosji. Piłkarz ujawnił, że razem z fizjoterapeutą pracuje do późnego wieczora.

TO TEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

RadioZET.pl/se.pl/MW