Zamknij

Twitter huczy od plotek: Kamil Grosicki przegrał 2 mln w kasynie?

Andreas Nicolaides
04.10.2017 09:47
Kamil Grosicki
fot. PAP/EPA

Kamil Grosicki noc z poniedziałku na wtorek spędził w kasynie - głoszą plotki na Twitterze. Użytkownicy serwisu społecznościowego donoszą, że przegrał w nim ogromne pieniądze. Nocne wyjście miało być powodem jego absencji na wtorkowym treningu reprezentacji Polski.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Informację potwierdził popularny użytkownik Twittera Janekx89, którego obserwuje ponad 15 tysięcy osób, w tym znani w Polsce dziennikarze sportowi - m.in. Mateusz Borek, Krzysztof Stanowski czy Tomasz Ćwiąkała.

Grosicki miał przegrać z poniedziałku na wtorek nawet 2 miliony złotych.

Odpowiedź rzecznika, ale bez konkretnego dementi

We wtorek "Grosik" był jednym z trzech, obok Pazdana i Lewandowskiego, piłkarzy, którzy nie trenowali. Wszyscy mieli indywidualne treningi w hotelu, o czym poinformował rzecznik reprezentacji Polski, Jakub Kwiatkowski. Wprost jednak nikt sprawy z Grosickim i kasynem nie zdementował.

Zrzut ekranu 2017-10-04 o 10.08.16
fot.

Nie jest tajemnicą, że w przeszłości Grosicki często odwiedzał kasyna. Dowodem tego jest chociażby zdjęcie zamieszczone poniżej. Użytkownicy Twittera spierają się jednak, z jakiego pochodzi dnia. Niektórzy twierdzą, że nocy z poniedziałku na wtorek, inni - że sprzed co najmniej kilku miesięcy.

Kamil Grosicki wraz z resztą zespołu poleciał już do Armenii. Mecz Armenia - Polska odbędzie się w czwartek o godz. 18.00. Zwycięstwo może zapewnić biało-czerwonym awans do MŚ 2018.

RadioZET.pl/Twitter/AN