Zamknij

Kamil Grosicki może trafić do Francji. Znany klub zainteresowany piłkarzem

13.04.2021 11:55

Kamil Grosicki w letnim okienku transferowym może powrócić do Ligue 1. Angielskie media przekazały, że zainteresowanie pomocnikiem wyraziło AS Saint-Etienne.

Kamil Grosicki
fot. Tomasz Jedrzejowski/REPORTER

Kamil Grosicki pozostał w West Bromwich Albion do końca tego sezonu. Ta decyzja wiąże się z ryzykiem występów Polaka w klubie i jego przygotowaniu się do Euro 2021. Kiedy tylko pomocnik postanowił zostać w Anglii, jego sytuacja nie uległa zmianie i 32-latek nadal może liczyć jedynie na grę w rezerwach.

- Za mną jedna z najważniejszych decyzji w karierze. Zostaję w WBA i walczę o pierwszy skład oraz grę w Premier League i grę w reprezentacji Polski. Sytuacja nie jest łatwa, ale ja nigdy nie pękam i nigdy się nie poddaję – pisał w lutym na Twitterze.

loader

Kamil Grosicki wróci do Ligue 1?

Grosicki od tamtej pory ani razu nie znalazł się w pierwszym składzie WBA. Cała sytuacja spowodowała, że piłkarz po raz kolejny zaczął rozglądać się za nowym zespołem. Zdaniem „Sunday Mirror” zawodnik może wrócić do Ligue 1. Angielskie media przekonują, że Polak znalazł się na celowniku AS Saint-Etienne – 13. drużyny w tabeli.

Grosicki już teraz mógłby podpisać kontrakt, który obowiązywałby od nowego sezonu. Jeżeli reprezentant Polski zdecyduje się na taki ruch, wróci do rozgrywek Ligue 1 po czterech latach nieobecności. W latach 2014-2017 był graczem Stade Rennains, z którego trafił do Hull City.

RadioZET.pl