Zamknij

Grosicki jednak nie do Francji? Nowy, zaskakujący kierunek!

Mikołaj Pietraszewski
11.08.2018 14:28
Grosicki
fot. Konrad Paprocki/East News

Jak informuje Mateusz Borek, Kamil Grosicki niekoniecznie musi trafić do ligi francuskiej. Reprezentant Polski jest ponoć bliski przejścia do Panathinaikosu Ateny, a za transfer odpowiedzialny ma być menedżer Roberta Lewandowskiego.

Coraz bardziej prawdopodobne staje się, że polski skrzydłowy odejdzie tego lata z Hull City. W końcówce poprzedniego sezonu (a więc w okresie kluczowym dla łapania fory i rytmu meczowego przed rosyjskim mundialem) grywał rzadko. Na domiar złego klub bez jego wiedzy odebrał mu używany przed niego dotychczas nr 7 i przyznał o kupionemu w lipcu Brazylijczykowi Evandro.

W tej sytuacji transfer "Grosika" wydaje się koniecznością. Początkowo mówiło się o powrocie do Francji - zainteresowane usługami Polaka miały być Montpellier oraz jego były klub Rennes.

Szykuje się wielki powrót Kamila Grosickiego! Polak zagra w Ligue 1?

Teraz pojawiła się nowa, zaskakująca propozycja. Jak informuje bowiem na Twitterze Mateusz Borek, Grosicki mógłby trafić do Grecji, a konkretnie do Panathinaikosu Ateny, 11. drużyny tamtejszej ekstraklasy. W grę wchodzi wypożyczenie z opcją wykupu:

Co ciekawe, według informacji dziennikarza Polsat Sport, transakcję ma pilotować Pini Zahavi, a więc obecny menadżer Roberta Lewandowskiego.

RadioZET.pl/Twitter/MP