Zamknij

Kamil Glik kupił karetkę. Będzie jeździć do Ukrainy po chore dzieci

14.03.2022 12:37

Kamil Glik sfinansował zakup karetki, która będzie jeździć do Ukrainy po chore dzieci. Po zakończeniu wojny pojazd zostanie przekazany jednostkom służby medycznej.

Kamil Glik
fot. Beata Zawadzka/East News/Twitter/Krzysztof Stanowski

"Kamil Glik kupił karetkę, która teraz będzie kursować na Ukrainę i z powrotem po ciężko chore dzieci (ma specjalne wyposażenie do tego). Po wojnie, oby szybko, przekaże ją do odpowiedniej jednostki" - przekazał na Twitterze Krzysztof Stanowski, dołączając do tego zdjęcie pojazdu.

Kamil Glik wspiera Ukrainę

Piłkarz reprezentacji Polski od samego początku wojny w Ukrainie solidaryzuje się z ofiarami i potępia rosyjską agresję. Był także jednym z tych graczy, którzy kategorycznie sprzeciwiali się grze z Rosją w półfinale baraży o awans do mistrzostw świata w Katarze. Ostatecznie kraj ze stolicą w Moskwie został wykluczony z rywalizacji i Polska awansowała do finału bez gry. W nim 29 marca zmierzy się ze zwycięzcą spotkania Szwecja - Czechy.

loader

W terminie, gdy biało-czerwoni mieli grać z Rosją, kadra Czesława Michniewicza zagra towarzysko ze Szkocją. To spotkanie odbędzie się 24 marca w Glasgow.

RadioZET.pl