Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nowe informacje ws. Glika. Jednak nie kończy reprezentacyjnej kariery?

16.03.2018 16:41
sport

W czwartek kibicami reprezentacji Polski wstrząsnęła wiadomość, że Kamil Glik po MŚ 2018 w Rosji pożegna się z kadrą. Dziś te doniesienia zweryfikowali Mateusz Borek i Tomasz Hajto.

Kamil Glik fot. PAP/EPA

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- Rozmawialiśmy dziś z Tomaszem Hajtą z Kamilem Glikiem. Niech kibice śpią spokojnie. Nie kończy po Rosji grać w kadrze. To bzdura. Chyba, że kadra zrezygnuje z niego - napisał na Twitterze dziennikarz Polsatu Sport.

Kamil Glik kończy karierę w reprezentacji Polski?

- Informacje z drzewa sandałowego. Młody, wpadnij. Gianni nauczy cię trochę taktyki. Będziesz się wtedy lansował wiedzą, a nie fake newsami - dodał Tomasz Hajto, kierując wpis do Sebastiana Staszewskiego, dziennikarza Sport.pl, który w czwartek podał wiadomość o tym, że Kamil Glik po MŚ 2018 w Rosji kończy reprezentacyjną karierę.

Sprawa z pewnością wyjaśni się podczas najbliższego zgrupowania, podczas którego głos zabierze sam Kamil Glik. Trudno jednak przypuszczać, aby potwierdził informacje o zakończeniu kariery, bowiem na karku ma ledwie 30 lat. Dla przykładu - Michał Żewłakow i Jacek Bąk (byli obrońcy reprezentacji Polski) z grą w kadrze żegnali się dopiero w wieku 35 lat.

Najbliższe spotkanie kadra Adama Nawałki rozegra już 23 marca. Mecz Polska - Nigeria na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/AN

Oceń