Nowe informacje ws. Glika. Jednak nie kończy reprezentacyjnej kariery?

Andreas Nicolaides
16.03.2018 16:41
Kamil Glik
fot. PAP/EPA

W czwartek kibicami reprezentacji Polski wstrząsnęła wiadomość, że Kamil Glik po MŚ 2018 w Rosji pożegna się z kadrą. Dziś te doniesienia zweryfikowali Mateusz Borek i Tomasz Hajto.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- Rozmawialiśmy dziś z Tomaszem Hajtą z Kamilem Glikiem. Niech kibice śpią spokojnie. Nie kończy po Rosji grać w kadrze. To bzdura. Chyba, że kadra zrezygnuje z niego - napisał na Twitterze dziennikarz Polsatu Sport.

Kamil Glik kończy karierę w reprezentacji Polski?

- Informacje z drzewa sandałowego. Młody, wpadnij. Gianni nauczy cię trochę taktyki. Będziesz się wtedy lansował wiedzą, a nie fake newsami - dodał Tomasz Hajto, kierując wpis do Sebastiana Staszewskiego, dziennikarza Sport.pl, który w czwartek podał wiadomość o tym, że Kamil Glik po MŚ 2018 w Rosji kończy reprezentacyjną karierę.

Sprawa z pewnością wyjaśni się podczas najbliższego zgrupowania, podczas którego głos zabierze sam Kamil Glik. Trudno jednak przypuszczać, aby potwierdził informacje o zakończeniu kariery, bowiem na karku ma ledwie 30 lat. Dla przykładu - Michał Żewłakow i Jacek Bąk (byli obrońcy reprezentacji Polski) z grą w kadrze żegnali się dopiero w wieku 35 lat.

Najbliższe spotkanie kadra Adama Nawałki rozegra już 23 marca. Mecz Polska - Nigeria na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/AN