Zamknij

Jerzy Brzęczek ogłosił kadrę na kolejne mecze reprezentacji Polski

23.10.2020 15:21
Jerzy Brzęczek
fot. PAP/EPA

Jerzy Brzęczek ogłosił kadrę na listopadowe mecze reprezentacji Polski. Biało-czerwoni zagrają towarzysko z Ukrainą oraz w Lidze Narodów z Włochami i Holandią.

Selekcjoner reprezentacji Polski tym razem będzie mógł skorzystać z Piotra Zielińskiego, który z powodu pozytywnego wyniku testu na koronawirusa nie mógł pojawić się na poprzednim zgrupowaniu. Kolejne szanse od trenera dostają też młodzi piłkarze tacy jak Michał Krabownik czy Jakub Moder.

W meczu Polska - Ukraina szansę występu mają Robert Gumny i Jakub Kamiński. Po tym spotkaniu obaj piłkarze dołączą do reprezentacji Polski do lat 21.

Kadra reprezentacji Polski na mecze z Ukrainą, Włochami i Holandią

  • Bramkarze: Bartłomiej Drągowski, Łukasz Fabiański, Łukasz Skorupski, Wojciech Szczęsny
  • Obrońcy: Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Paweł Bochniewicz, Kamil Glik, Robert Gumny, Tomasz Kędziora, Arkadiusz Reca, Maciej Rybus, Sebastian Walukiewicz
  • Pomocnicy: Jacek Góralski, Kamil Grosicki, Kamil Jóźwiak, Jakub Kamiński, Michał Karbownik, Damian Kądzior, Mateusz Klich, Grzegorz Krychowiak, Karol Linetty, Jakub Moder, Sebastian Szymański, Piotr Zielińsk
  • Napastnicy: Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Krzysztof Piątek

Biało-czerwoni rozegrają w listopadzie trzy mecze. Najpierw 11 listopada towarzysko zagrają z Ukrainą. Cztery dni później w Lidze Narodów zagrają z Włochami. Mecz Polska - Holandia zaplanowano na 18 listopada.

RadioZET.pl/AN