Kacper Przybyłko z kolejnym golem. Polak dał punkty swojej drużynie

24.05.2021 09:19
Kacper Przybyłko z kolejnym golem. Polak dał punkt swojej drużynie

Kacper Przybyłko zdobył jedynego gola, jaki padł w wyjazdowym meczu jego drużyny z DC United w lidze MLS. Polski piłkarz zanotował drugie trafienie w tych rozgrywkach w obecnym sezonie.

Kacper Przybyłko, który wpisał się na listę strzelców w 45. minucie, rozegrał całe spotkanie. Philadelphia Union zdobyła dotychczas 11 punktów w siedmiu meczach, co daje jej trzecie miejsce w Konferencji Wschodniej.

Kacper Przybyłko w barwach Philadelphii Onions zdobył już 6 bramek w ostatnich 10 występach. Jest najlepszym strzelcem swojego zespołu – drugi w rankingu skuteczności jest pomocnik Jamiro Monteiro, który trzykrotnie trafił do bramki rywali. Do tej pory Przybyłko trafił 5 razy w 4 spotkaniach Concacaf Champions League oraz 2 razy w MLS (

Gol Kacpra Przybyłko. Kolejne trafienie na wagę remisu

We wcześniejszej kolejce Przybyłko trafił w spotkaniu Philadelphia Union w meczu z New England Revolution (1:1). Polski piłkarz wpisał się na listę strzelców w 88. minucie, czym zapewnił swojej drużynie 1 punkt. Gola dla rywali zdobył Teal Bunbury.