Kacper Przybyłko z kolejnym golem w MLS. Trafienie na wagę remisu

13.05.2021 10:52

Kacper Przybyłko zdobył bramkę dla Philadelphia Union w meczu z New England Revolution (1:1). Polski piłkarz wpisał się na listę strzelców w 88. minucie, czym zapewnił swojej drużynie 1 punkt. Gola dla rywali zdobył Teal Bunbury.

• Przybyłko grał 90 minut, a w zespole Revolution do 68 min. występował Adam Buksa.
  • Drużyna z Filadelfii przerwała serię trzech "domowych" porażek na stadionie w Chester

Kacper Przybyłko w barwach Philadelphii Onions zdobył już 5 bramek w ostatnich 8 występach. Jest najlepszym strzelcem swojego zespołu – drugi w rankingu skuteczności jest pomocnik Jamiro Monteiro, który trzykrotnie trafił do bramki rywali.

Philadelphia Union z dorobkiem pięciu punktów w pięciu spotkaniach zajmuje dziewiąte miejsce w Konferencji Wschodniej. Natomiast New England Revolution plasuje się na drugiej pozycji, za FC Montreal - po 8 pkt.