Szczęsny ''błysnął'' w meczu z Romą. Efektowna parada Polaka [WIDEO]

23.12.2018 11:00

Juventus Turyn z Wojciechem Szczęsnym w bramce pokonał na własnym stadionie Romę 1:0. Efektowną interwencją w końcówce spotkania popisał się bramkarz reprezentacji Polski.

Szczęsny ''błysnął'' w meczu z Romą. Efektowna parada Polaka [WIDEO] fot. Twitter screen

Jedyna bramka w Turynie padła w 35. minucie po strzale głową Mario Mandzukica. Tym samym Chorwat zaliczył ósme trafienie w obecnym sezonie Serie A. Prowadzenie "Starej Damy" mogło być wyższe, ale znakomicie w bramce gości spisywał się Szwed Robin Olsen, który kilkukrotnie zatrzymał Cristiano Ronaldo.

Ważnym punktem drużyny Massimiliano Allegriego był Wojciech Szczęsny. Polak bronił pewnie, a w 90 minucie w efektowny sposób złapał futbolówkę, którą strzałem głową chciał umieścić w jego bramce Bryan Cristante.

Juventus Turyn z dorobkiem 49 ligowych punktów zajmuje pierwsze miejsce w tabeli Serie A.