Serie A: Remis w derbach Turynu. Torino zaprzepaściło szansę

03.05.2019 22:29
Juventus - Torino

Torino miało wielką szansę pokonać Juventus na jego stadionie po raz pierwszy od 24 lat, ale gol Cristiano Ronaldo pozbawił ich tych nadziei. W derbach Turynu padł remis 1:1.

Zagłosuj

Czy Torino zakwalifikuje się do Ligi Mistrzów?

Liczba głosów:

Wszystko rozpoczęło się bardzo dobrze dla przyjezdnych. W 18. minucie fatalnie zachował się Pjanić, dał się przepchnąć w polu karnym Lukiciowi, a ten pewnym strzałem pokonał Szczęsnego. "Granata" mogła prowadzić wyżej, ale brakowało skuteczności.

Po przerwie inicjatywę przejęli gospodarze, ale bardzo długo brakowało konkretów. Udało się dopiero w 84. minucie, kiedy centrę Spinazzoli na gola zamienił Cristiano Ronaldo.

Torino walczy o Ligę Mistrzów

Juventus jest już pewny tytułu mistrza Włoch, ale Torino gra jeszcze o bardzo wysoką stawkę. Podopieczni Waltera Mazzariego walczą jeszcze o historyczny, bo pierwszy awans do Ligi Mistrzów. Po tym remisie strata do zajmującej 4. miejsce Atalanty wynosi dwa "oczka", ale ekipa z Bergamo dopiero w niedzielę zmierzy się z Lazio Rzym.

Juventus - Torino 1:1

Bramki: Cristiano Ronaldo (84.) - Sasa Lukić (18.)