Liga Mistrzów: Cudowny gol Ronaldo, Real wysoko pokonał Juventus

03.04.2018 22:35
Juventus - Real

Real Madryt wygrał z Juventusem 3:0 w pierwszym meczu 1/4 finału Ligi Mistrzów. Gola już w 3. minucie strzelił Cristiano Ronaldo. Po przerwie Portugalczyk dołożył cudowną bramkę po strzale przewrotką. Wynik meczu ustalił Marcelo.

90. min.

Na dziś to wszystko. Dziękujemy, że byliście z nami.

90. min.

Koniec meczu! Real wygrał z Juventusem 3:0!

90. min.

Jeszcze szansa Ronaldo, ale fatalnie pudłuje z kilku metrów! Po chwili w dobrej sytuacji Cuadrado, ale i on nie trafia.

89. min.

Kolejna szansa Ronaldo - strzela w krótki róg! Broni Buffon!

87. min.

A teraz Kovacic strzela z 16. metra! Poprzeczka!

84. min.

Błąd popełnił teraz Barzagli przez co w świetnej sytuacji znalazł się Ronaldo, ale fatalnie spudłował. Chyba niepotrzebnie chciał lobować Buffona.

83. min.

Spokojnie rozgrywa piłkę Real. Trudno się dziwić, prowadzi 3:0 i gra w przewadze jednego zawodnika.

82. min.

Ostatnia zmiana: Kovacic za Modrica.

79. min.

Ruszył ofensywnie z piłką Marcelo, ale był faulowany.

77. min.

Real miał rzut rożny, ale nie stworzył z niego zagrożenia pod bramką rywala.

75. min.

Zmiana też w Realu: Asensio za Isco.

74. min.

Kolejna zmiana w Juve: Cuadrado za Khedirę.

71. min.

Piękna klepka Marcelo z Isco, piłka trafia do Ronaldo, ten  pierwszej piłki do Marcelo, który podbił piłkę nad interweniującym Buffonem i z bliska wpakował piłkę do siatki.

71. min.

GOOOL! Marcelo! 3:0 dla Realu!

68. min.

Zmiany w Juve: Mandzukic za Asamoah i Matuidi za Costę.

65. min.

A teraz Dybala ostro atakuje Carvajala i... ogląda drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę!

64. min.

Długa piłka na Ronaldo, błąd popełnia Chiellini z Buffonem, Cristiano wycofuje do Lucasa - strzał! Broni Buffon! Dopada do piłki Carvajal, wrzutka na Ronaldo... Strzela przewrotką! I gol!

64. min.

GOOOL! Ronaldo!!! Co za bramka!

62. min.

Asamoah na lewej stronie. Dośrodkowanie, ale niecelne. Od bramki wznowi Real.

59. min.

Zmiana w Realu: Lucas wchodzi za Benzemę.

58. min.

Dybala faulowany teraz w środku pola przez Modrica. Obejdzie się chyba jednak bez żółtej kartki.

55. min.

Do rzutu wolnego podchodzi Dybala. Strzał, rykoszet! Minimalnie obok bramki!

55. min.

Ramos fauluje teraz Dybalę i ogląda żółta kartkę. nie zagra w rewanżu.

54. min.

Wrócił do gry kapitan Królewskich.

53. min.

Leży na boisku Sergio Ramos. Dostał mocne uderzenie od Navasa przy próbie piąstkowania.

51. min.

W odpowiedzi Costa ładnie zagrał do Higuaina, ale jego strzał z linii pola karnego nie sprawił problemów Navasowi.

50. min.

Teraz Ronaldo do Benzemy, ten wpada w pole karne, przejmuje piłkę Ronaldo - strzela z ostrego kąta! Obok!

48. min.

Costa teraz w pole karne, puścił piłkę Ramos... Przeleciała obok bramki.

47. min.

Real próbował wyjść z kontratakiem, ale niedokładnie zagrał Benzema.

46. min.

Czas na drugą połowę!

45. min.

Wracamy za kilka minut.

45. min.

Koniec pierwszej połowy! Real Madryt prowadzi 1:0 z Juventusem.

44. min.

43. min.

Rzut wolny dla Juve. Będzie dobra okazja do oddania strzału.

42. min.

Bentancur teraz z około 30 metrów, ale bardzo niecelnie.

38. min.

Rzut rożny dla Juventusu. Dośrodkowanie... Strzela Chiellini, jeszcze piłka do Higuaina... Blokuje Varane! Ależ było teraz groźnie.

36. min.

Toni Kroos z dystansu teraz! Poprzeczka!

34. min.

De Sciglio teraz z dystansu! Nie przeciął tego Dybala. od bramki wznawia Navas.

32. min.

Teraz padł w polu karnym rywala Carvajal. Trzyma się za twarz. Nie ma jednak rzutu karnego.

29. min.

Rzut rożny dla Realu Madryt. Ale po dośrodkowaniu faulował w walce o pozycję Ramos.

26. min.

Teraz faulowany Casemiro w środku pola przy wyprowadzeniu kontrataki i żółta kartka ukarany Bentancur.

24. min.

Teraz Kroos ostro wszedł w nogi rywala, ale sędzia nie wyciągnął żółtej kartki.

23. min.

Piłka w pole karne - Higuain strzela głową! Cudownie broni Navas!

22. min.

Rzut wolny dla Juve. Szansa na dośrodkowanie.

18. min.

Próbował dryblingu Marcelo, ale łatwo powstrzymał go De Sciglio.

13. min.

Teraz urwał się Higuain, podaje do środka - Bentancur strzela! Za słabo. Zablokował to Ramos.

11. min.

Rzut rożny dla Realu. Dośrodkowuje Kroos, strzała Varane'a! Bardzo niecelny.

9. min.

Długo rozgrywał Real, ale wreszcie niedokładne podanie i przy piłce gospodarze.

7. min.

Chiellini pada w polu karnym rywala. Sędzia jednak nakazuje grać dalej.

6. min.

W odpowiedzi Juve wywalczyło rzut rożny, ale dośrodkowanie wybite przez obrońców Realu.

3. min.

Marcelo zagrał do Isco, ten płasko podał w pole karne, a Ronaldo z kilku metrów strzałem z pierwszej piłki pokonał Buffona!

3. min.

GOOOL!!! Ronaldo!

2. min.

Wysoko zaczął pressingiem Juventus. Real ma problemy z rozegraniem.

1. min.

Zaczynamy!

20:43

Już są. Przed nami hymn Ligi Mistrzów.

20:42

Piłkarze obu ekip czekają już w tunelu. Za chwilę wyjdą na boisko.

20:40

W ekipie Juve zabraknie dziś zawieszonych za kartki Miralema Pjanica i Mehdiego Benatii.

20:34

I Realu Madryt:

20:33

Skład Juventusu:

20:32

To starcie finalistów poprzedniej edycji. 10 miesięcy temu w Cardiff Real wygrał 4:1 po golach Casemiro, Asensio i Ronaldo (2). Dla Juve pięknego gola przewrotką zdobył Mario Mandzukić.

20:31

To pierwszy mecz 1/4 finału Ligi Mistrzów. Odbędzie się w Turynie. Rewanż w Madrycie zaplanowano na 11 kwietnia.