Juventus - Milan: Transmisja TV i online - gdzie obejrzeć mecz o Superpuchar Włoch?

Krzysztof Sobczak
16.01.2019 10:59
Superpuchar Włoch
fot. AFP/East News

Mecz Juventus - Milan w Superpucharze Włoch na żywo. Spotkanie odbędzie się w Arabii Saudyjskiej, co wywołało oburzenie części kibiców i polityków. Sprawdź, gdzie obejrzeć spotkanie Juventus - Milan.

Zagłosuj

Która z drużyn zdobędzie Superpuchar Włoch?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- To, że mecz o Superpuchar zostanie rozegrany w państwie islamskim, gdzie kobiety nie mogą iść na stadion bez mężczyzn, jest smutne; to ohyda - powiedział wicepremier i minister spraw wewnętrznych Matteo Salvini.

Zobacz także

Przedstawiciele federacji bronią swojej decyzji, choć nie da się ukryć, że w tym przypadku nie chodzi o promowanie włoskiego futbolu w Azji, bo Juventus oraz Milan i tak są rozpoznawalnymi markami, ale o pieniądze. Wcześniejsze edycje tych rozgrywek były rozgrywane m.in. w Dausze, Pekinie i Szanghaju.

Juventus - Milan w Superpucharze Włoch

Zwyczajowo spotkanie o krajowy Superpuchar odbywa się przed 1. ligową kolejką, ale nie we Włoszech. W tym roku naprzeciwko siebie staną mistrz i zdobywca Pucharu Włoch Juventus oraz finalista Coppa Italia AC Milan. W maju "Stara Dama" rozgromiła "Rossonerich" 4:0, a mecz życia rozegrał Medhi Benatia, który zdobył dwa gole. Na listę strzelców wpisali się ponadto Douglas Costa i Nikola Kalinić, który trafił do własnej siatki.

W ekipie "Starej Damy" od pierwszej minuty wystąpi bramkarz reprezentacji Polski Wojciech Szczęsny. Wkrótce również w Milanie możemy mieć swojego przedstawiciela, bo media donoszą, że bliski podpisania kontraktu z drużyną z Mediolanu jest Krzysztof Piątek.

Juventus - Milan na żywo: Gdzie obejrzeć?

Mecz Juventus - Milan w Superpucharze Włoch odbędzie się w środę 26 stycznia o godz. 18:30. Transmisja w TVP Sport oraz online na sport.tvp.pl.

RadioZET.pl/Przegląd Sportowy/KS