Juventus - Manchester Utd: na żywo - transmisja w TV, online. Gdzie oglądać?

Weronika Domoradzka
07.11.2018 09:27
Juventus - Manchester Utd: na żywo - transmisja w TV, online. Gdzie oglądać?

Gdzie oglądać mecz Juventus - Manchester Utd? Transmisja na żywo odbędzie się 7 listopada. Piłkarskie spotkanie będzie kolejnym hitem Ligi Mistrzów 2018. To właśnie w środę dowiemy się, czy angielskiemu klubowi uda się odegrać Juventusowi za porażkę przed własną publicznością. O której godzinie starcie i gdzie obejrzeć? Sprawdzamy informacje o transmisji telewizyjnej oraz streamie w internecie.

Mecz Juventus - Manchester United, Liga Mistrzów 2018: na żywo. Gdzie oglądać piłkarski pojedynek? Kiedy? O której godzinie transmisja? Czy przewidziany jest bezpłatny stream online? Sprawdzamy informacje na temat nadchodzącego pojedynku.

» Bayern - AEK: transmisja online, w TV - na żywo. Gdzie obejrzeć mecz? «

Juventus - Manchester Utd: transmisja w TV - na żywo. Gdzie obejrzeć mecz?

Mecz Juventus - Manchester Utd na żywo będzie można obejrzeć w środę, 7 listopada. Początek piłkarskiego spotkania zaplanowany jest na godzinę 21:00. Transmisja meczu Juventus - Manchester Utd dostępna będzie w telewizji na kanałach TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport Premium 1. Przedmeczowe studio w TVP Sport wystartuje o 19:15. 

Mecz Juventus - Manchester Utd to hit czwartej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów 2018. Ostatni pojedynek tych drużyn zakończył się zwycięstwem Juventusu 1:0. W środę dowiemy się zatem, czy Manchester United odegra się za porażkę przed własną publicznością. Przypominamy, że Juventus do tej pory ma na swoim koncie same zwycięstwa - z Valencią (2:0) oraz z Young Boys (3:0). Z kolei Manchester Utd wygrał z Young Boys (3:0) i zremisował z Valencią (0:0). Tym samym w tabeli grupy H Juventus z 9 punktami plasuje się na 1. miejscu, a Manchester United z 4 punktami zajmuje 2. miejsce.

Jaki będzie wynik meczu Juventus - Manchester Utd i czy angielskiemu klubowi uda się odegrać Juventusowi za porażkę przed własną publicznością? Tego dowiemy się już wieczorem!

Mecz Juventus - Manchester Utd: online. Gdzie obejrzeć za darmo w internecie?

Dobra wiadomość dla wszystkich kibiców, którzy chcą śledzić wieczorną rywalizację. Mecz Juventus - Manchester Utd online będzie można obejrzeć bezpłatnie na stronie sport.tvp.pl. Z kolei płatny stream w internecie dostępny będzie na platformie Ipla.tv. Cena za dostęp na 7 dni wynosi 40 zł.

RadioZET.pl/JW