Serie A: Czyste konto Szczęsnego, Juventus wygrał z Lazio

25.08.2018 20:33
Juventus - Lazio

Juventus Turyn, z Wojciechem Szczęsnym w bramce, pokonał u siebie Lazio 2:0 w sobotnim meczu włoskiej Serie A. Wieczorem Napoli podejmie Milan.

Mistrzowie Włoch objęli prowadzenie w 30. minucie, kiedy strzałem z woleja sprzed pola karnego popisał się Bośniak Miralem Pjanić. W 75. minucie z bliska bramkarza gości pokonał wicemistrz świata Mario Mandzukić. Udział przy tym golu miał Cristiano Ronaldo, od którego odbiła się piłka i wylądowała pod nogami Chorwata. Portugalczyk wciąż czeka na pierwsze trafienie w Serie A.

Obrońcy tytułu wygrali drugie spotkanie w sezonie.

Wieczorem Napoli, z Piotrem Zieliński i Arkadiuszem Milikiem w podstawowym składzie, podejmie Milan.

Większość meczów tej kolejki zostanie rozegranych w niedzielę, a zakończy ją poniedziałkowe spotkanie Romy z Atalantą Bergamo.