Żarty się skończyły. Heynckes rozmawiał z Robertem Lewandowskim

Maciej Walasek
28.04.2018 11:12
Robert Lewandowski
fot. PAP/EPA

Robert Lewandowski przechodzi trudny moment. Polak stracił w oczach zespołu, który zarzuca mu brak zaangażowania. W dodatku 29-latek odbył długą rozmowę z Juppem Heynckesem.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Po środowym spotkaniu Ligi Mistrzów na Roberta Lewandowskiego spadła fala krytyki. Gazeta „Bild” stwierdziła, że kapitan reprezentacji Polski przechodzi kryzys. Zdaniem niemieckiego magazynu napastnik Bayernu stał się apatyczny, co wpłynęło na atmosferę w zespole, który zarzuca Lewandowskiemu brak zaangażowania. Wszystko to spowodowało, że Jupp Heynckes musiał zareagować. Trener Bawarczyków potwierdził, że odbył z Polakiem poważną rozmowę.

Zobacz także

- Rozmawialiśmy przez długi czas. Mam nadzieję, że da odpowiedź we wtorek w rewanżu z Realem. Z presją trzeba sobie umieć radzić – tłumaczył 72-latek.

„Bild” przypomniał sytuację z lutego, kiedy Hummels zarzucił polskiemu piłkarzowi, że nie przykłada się do treningów tak jak kiedyś. Po słabym meczu z Realem, postawę 29-latka skomentował Olivier Kahn.

Zagłosuj

Czy zachowanie Roberta Lewandowskiego to prowokowanie Bayernu, aby sprzedali go do Realu?

Liczba głosów:

- Ma w klubie status najważniejszego piłkarza, jednak w takich meczach daje drużynie zdecydowanie za mało. Właśnie w takim spotkaniu powinien potwierdzić swoją klasę, ale tego nie zrobił – powiedział były bramkarz Bayernu.

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: