Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Żarty się skończyły. Heynckes rozmawiał z Robertem Lewandowskim

28.04.2018 11:12
sport

Robert Lewandowski przechodzi trudny moment. Polak stracił w oczach zespołu, który zarzuca mu brak zaangażowania. W dodatku 29-latek odbył długą rozmowę z Juppem Heynckesem.

Robert Lewandowski fot. PAP/EPA

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Po środowym spotkaniu Ligi Mistrzów na Roberta Lewandowskiego spadła fala krytyki. Gazeta „Bild” stwierdziła, że kapitan reprezentacji Polski przechodzi kryzys. Zdaniem niemieckiego magazynu napastnik Bayernu stał się apatyczny, co wpłynęło na atmosferę w zespole, który zarzuca Lewandowskiemu brak zaangażowania. Wszystko to spowodowało, że Jupp Heynckes musiał zareagować. Trener Bawarczyków potwierdził, że odbył z Polakiem poważną rozmowę.

- Rozmawialiśmy przez długi czas. Mam nadzieję, że da odpowiedź we wtorek w rewanżu z Realem. Z presją trzeba sobie umieć radzić – tłumaczył 72-latek.

„Bild” przypomniał sytuację z lutego, kiedy Hummels zarzucił polskiemu piłkarzowi, że nie przykłada się do treningów tak jak kiedyś. Po słabym meczu z Realem, postawę 29-latka skomentował Olivier Kahn.

Zagłosuj

Czy zachowanie Roberta Lewandowskiego to prowokowanie Bayernu, aby sprzedali go do Realu?

- Ma w klubie status najważniejszego piłkarza, jednak w takich meczach daje drużynie zdecydowanie za mało. Właśnie w takim spotkaniu powinien potwierdzić swoją klasę, ale tego nie zrobił – powiedział były bramkarz Bayernu.

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Oceń