Jose Mourinho pokłócił się z dziennikarzami na konferencji prasowej [WIDEO]

Krzysztof Sobczak
28.08.2018 10:14
Jose Mourinho pokłócił się z dziennikarzem
fot. PAP/EPA

Jose Mourinho po raz kolejny dał wyraz swojej frustracji na konferencji prasowej. Po przegranym spotkaniu z Tottenhamem Hotspur 3:0 portugalski menedżer Manchesteru United pokłócił się z dziennikarzem i wyszedł z sali.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Mimo dotkliwej porażki "Czerwone Diabły" zaprezentowały ładny dla oka futbol, a o tak wysokiej przegranej zdecydowały indywidualne błędy obrońców. Po ostatnim gwizdku większość kibiców Manchesteru United nie żywiła urazy ani do swoich graczy, ani do trenera, którego żegnały oklaski.

Jose Mourinho domagał się szacunku

Tak miło nie było już na konferencji prasowej. Dziennikarze po raz kolejny zaatakowali Portugalczyka twierdząc, że zaniedbał atmosferę w szatni. Najbardziej zdenerwowało go jednak pytanie o fanów, którzy po trzeciej bramce opuścili Old Trafford.

- Zachowałbym się tak samo. Mieszkam w centrum Manchesteru i wiem, że powrót po meczu zajmuje dwie godziny. W minionym sezonie przegraliśmy tutaj z Sevillą i zostaliśmy wygwizdani, bo na to zasłużyliśmy. Teraz piłkarze opuszczali boisko przy oklaskach fanów. Dla mnie był to dowód na to, że kibice są najlepszymi sędziami - powiedział.

- Jaki był wynik? 3:0. Wiecie, co to oznacza? Oznacza wygraną Tottenhamu, ale też trzy tytuły mistrza Anglii, które wygrałem w karierze. Więcej niż dziewiętnastu pozostałych menedżerów razem. Szacunek panowie, szacunek, szacunek - dodał, a następnie opuścił salę.

Manchester United fatalnie wszedł w sezon 2018/2019. Po inauguracyjnym zwycięstwie z Leicester przytrafiły się dwie kolejne porażki - z Brighton i z Tottenhamem. Tak złego startu "Czerwone Diabły" nie miały od 26 lat.

RadioZET.pl/TVP Sport/KS