Nowe wiadomości ws. wypadku Jose Antonio Reyesa. Wstrząsająca relacja ocalałego kuzyna

Maciej Walasek
10.06.2019 12:42
auto Reyesa
fot. PAP/EPA

Juan Manuel Calderon, kuzyn Jose Antonio Reyesa, który przeżył tragiczny wypadek opowiedział o tym, co działo się w trakcie zdarzenia. – Pamiętam, że lecieliśmy naszym samochodem. Lecieliśmy… - mówił.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Jose Antonio Reyes pędził autostradą 237 km/h – ustaliła hiszpańska policja. Nagle w jego pojeździe pękła jedna z opon, samochód wypadł z drogi i auto koziołkując, zapaliło się. Były piłkarz Realu Madryt zmarł na miejscu razem ze swoim kuzynem, Jonathanem, który siedział na tylnym siedzeniu za kierowcą. Drugi z nich, Juan Manuel Calderon przeżył dramatyczny wypadek. W stanie ciężkim przebywa na oddziale intensywnej terapii w szpitalu w Sevilii.

- W czasie wypadku nie patrzyłem akurat na drogę, tylko spoglądałem przez okno na widoki. Nie pamiętam, co się dokładnie stało. Nie wiem, co zrobił Jose Antonio. Pamiętam tylko, że lecieliśmy naszym samochodem. Lecieliśmy... – opowiadał ocalały.

Jose Antonio Reyes: Tragiczna śmierć piłkarza

Jose Antonio Reyes  w 2004 roku przeszedł z Sevilli, której był wychowankiem do Arsenalu. Później piłkarz grał w m.in. Realu Madryt i Atletico. Jego ostatnim klubem była hiszpańska Extremadura.

RadioZET.pl/sport.pl/MW