Jarosław Bieniuk został wrobiony w gwałt? Nowe ustalenia prokuratury

Maciej Walasek
26.06.2019 10:02
Jarosław Bieniuk
fot. Michal WARGIN/East News

Jarosław Bieniuk dwa miesiące temu był w centrum uwagi, gdy Sylwia Sz. oskarżyła go o brutalny gwałt. „Super Express” dotarł do nowych ustaleń śledztwa prokuratury.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Jarosław Bieniuk pod koniec kwietnia został oskarżony przez Sylwię Sz. o gwałt, do którego – zgodnie z zeznaniami „Cassandry” – miało dojść w nocy z 12 na 13 kwietnia. Wówczas para najpierw spotkała się w klubie, a później udała się do hotelu. Jednak to, co się tam wydarzyło, każda ze stron opisała zupełnie inaczej. Modelka miała zeznać, że została zgwałcona przez byłego piłkarza. Z kolei ten twierdzi, że wszystko odbyło się za zgodą kobiety.

40-latek udzielił wywiadu dla „Dzień Dobry TVN”, w którym przekonywał o swojej niewinności, przyznając, że przechodzi bardzo trudny okres i czeka na rozwiązanie sprawy. W ostatnim czasie na światło dzienne wyszły nowe fakty w sprawie, do których dotarł „Super Express”.

Jarosław Bieniuk i „Cassandra”: Nowe ustalenia prokuratury

Według informacji podawanych przez gazetę prokuratura ustaliła, że między Bieniukiem a „Cassandrą” doszło do stosunku seksualnego, ale nie ma podstaw, żeby stwierdzić, że modelka została zgwałcona. Chociaż Sylwia Sz. zeznała, że miała się bronić, jak podaje „SE”, pod jej paznokciami nie znaleziono materiału genetycznego pochodzącego od Bieniuka, co nie potwierdza wersji kobiety. Dodatkowo obrażenia na ciele, które posiadała, miały powstać w trakcie dobrowolnego odbycia stosunku. Oprócz tego świadkowie mieli zeznać, że krzyki dobiegające z pokoju hotelowego pary nie wiązały się z gwałtem.

Tak wygląda kobieta, która oskarża Bieniuka o gwałt [ZDJĘCIE]

Ponadto według „Super Expressu” prokuratura ustaliła, że „Cassandra” wysyłała wcześniej Bieniukowi erotyczne zdjęcia i nagrania, w których wskazywała swoje preferencje seksualne.

Jarosław Bieniuk to były reprezentant Polski. 40-latek grał w takich klubach jak Widzew Łódź czy Lechia Gdańsk. Prywatnie był związany z Anną Przybylską, z którą doczekał się trójki dzieci.

RadioZET.pl/Super Express/MW