Jarosław Bieniuk w pierwszej rozmowie po wyjściu z aresztu: To ciężkie chwile

Maciej Walasek
26.04.2019 10:33
Jarosław Bieniuk
fot. Przemek Swiderski/East News

Jarosław Bieniuk udzielił pierwszego wywiadu po opuszczeniu aresztu. Wcześniej byłego piłkarza modelka Cassandra posądziła o brutalny gwałt. W rozmowie z „Dzień dobry TVN” 39-latek odniósł się do całej sprawy.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Jarosław Bieniuk przechodzi bardzo trudny okres. W zeszłym tygodniu media obiegła informacja, że były partner Anny Przybylskiej został oskarżony o „udzielenie innej osobie środka psychoaktywnego”. Dodatkowo jedna z fotomodelek upiera się, że została zgwałcona przez byłego piłkarza. 39-latek wydał oświadczenie, w którym przekonywał o swojej niewinności. Ponadto mężczyzna podał swoją wersję zdarzeń, które są zupełnie inne od faktów, które przedstawiła Sylwia S.

Jarosław Bieniuk: Pierwsza rozmowa po opuszczeniu aresztu

Pod koniec tygodnia Bieniuk udzielił wywiadu dla programu „Dzień dobry TVN”. W rozmowie z Mateuszem Hładkim skomentował wydarzenia, które określił jako „drugi tak dramatyczny tydzień w życiu".

- Nie będę ukrywał, że jest to drugi tak dramatyczny tydzień w moim życiu, dla mnie i dla moich najbliższych. Pierwszy raz w życiu miałem okazję być w areszcie jako osoba notowana. Ciężkie chwile, po których staram się pozbierać – powiedział Bieniuk.

Nowe informacje ws. Bieniuka. Chcieli, by zapłacił 400 tysięcy złotych

Były partner Anny Przybylskiej opowiedział o tym, jak na zarzuty zareagowała jego rodzina.

- Na szczęście była rodzina, która stanęła na wysokości zadania. Dzieci mnie znają i zdawały sobie sprawę, że to nieprawda i że tata zaraz wróci.

Jarosław Bieniuk: Były piłkarz jest niewinny?

Jarosław Bieniuk zaznaczył, że nie ma nic do ukrycia. Mężczyzna sam zgłosił się na policję, żeby wyjaśnić całą sprawę. Dodatkowo podkreślił, że prokuratura nie postawiła mu największego zarzutu (gwałtu przyp. red.). Jednocześnie 39-latek przyznał się do znajomości z fotomodelką, którą jakiś czas temu poznał w Trójmieście. Z powodu trwającego śledztwa nie mógł jednak wyjawić, co dokładnie wydarzyło się w sopockim hotelu.

Tak wygląda kobieta, która oskarża Bieniuka o gwałt [ZDJĘCIE]

Podczas rozmowy dla „Dzień dobry TVN” Bieniuk ujawnił, że nie przyznał się do udostępniania narkotyków (oficjalnie Bieniuk usłyszał tylko takie zarzuty). Na tę chwilę były piłkarz przebywa na urlopie. Aktualnie 39-latek pełni funkcję jednego z asystentów trenera w Lechii Gdańsk.

- Poprosiłem zarząd klubu i trenera o urlop. Nie jestem w stanie skupić się na pracy – zakończył.

RadioZET.pl/Dzień Dobry TVN/MW