Jarosław Bieniuk i Cassandra: „SE” ujawnił wstrząsające zeznania fotomodelki

Maciej Walasek
26.04.2019 09:48
Jarosław Bieniuk
fot. Michal WARGIN/East News

Jarosław Bieniuk i „Cassandra” spędzili noc w sopockim hotelu. Super Express dotarł do informacji, w którym fotomodelka opisała przerażające fakty z kwietniowej nocy. W trakcie spotkania kobieta miała być związana taśmą i duszona przez Jarosława Bieniuka.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Jarosław Bieniuk został oskarżony o gwałt przez modelkę „Cassandrę”. Sprawa odbiła się szerokim echem w mediach, kiedy były piłkarz został aresztowany. Po złożeniu wyjaśnień, 39-latek opuścił areszt.

Były partner Anny Przybylskiej wydał specjalne oświadczenie, w którym przekonywał o swojej niewinności, tłumacząc, że oskarżenia są formułowane jedynie w celu osiągnięcia korzyści materialnej.

Jarosław Bieniuk i „Cassandra”: Pikantne spotkanie w sopockim hotelu

„Super Express” podaje, że w nocy z 12 na 13 kwietni Jarosław Bieniuk spotkał się z „Cassandrą” w jednym z barów w Sopocie. Później para udała się do hotelu wraz z dwójką znajomych. Gdy były piłkarz został z fotomodelką sam na sam, zrobiło się bardzo namiętnie. Z relacji Bieniuka wynika, że kobieta poprosiła go o to, aby ją skrępować. Sytuacja drastycznie się zmieniła, gdy „Cassandra” poszła do łazienki, z której długo nie wychodziła. 39-latek zastał ją z papierem w ustach i żeby ją uspokoić podał jej magnez.

Tak wygląda kobieta, która oskarża Bieniuka o gwałt [ZDJĘCIE]

Jarsław Bieniuk i „Cassandra”: Wstrząsające zeznania fotomodelki

„Super Express” opublikował drastyczne zeznania kobiety, która zdradziła przerażające szczegóły seksafery z Jarosławem Bieniukiem. Jej zdaniem tej nocy było zupełnie inaczej. 28-latka ujawniła, że były piłkarz rozebrał ją i rzucił na łóżko. Fotomodelka przyznała, że nie chciała się kochać i wołała o pomoc. Wówczas 39-latek miał wpychać jej głowę w pościel, aż traciła oddech. Ponadto były partner Anny Przybylskiej miał zmuszać ją do seksu oralnego i siadać na twarzy. Bieniuk miał być przy tym bardzo brutalny. Według zeznań "Cassandry", wyrywał jej włosy i ściskał żuchwę, co doprowadziło do obrażeń twarzy.

Nowe informacje ws. Bieniuka. Chcieli, by zapłacił 400 tysięcy złotych

Kobieta ujawniła, że w międzyczasie co chwila ktoś pukał do drzwi. Wtedy również próbowała wzywać pomocy. Żeby ją uciszyć, były piłkarz zakleił jej usta taśmą. Dodatkowo mężczyzna miał podać jej tabletkę nasenną.

Po kilku odbytych stosunkach, Bieniuk odwiózł „Cassandrę” taksówką do domu i sam wrócił do pokoju hotelowego. Kobieta zdradziła, że to jej były chłopak namówił ją do pojechania do lekarza i zawiadomienia policji.

RadioZET.pl/SE/MW