Zamknij

Jan Bednarek został ojcem. Znamy płeć i imię dziecka [ZDJĘCIE]

10.08.2021 08:35

Jan Bednarek, stoper piłkarskiej reprezentacji Polski, został ojcem. Zarówno zawodnik, jak i jego narzczona Julia Nowak opublikowali na Instagramie zdjęcie oraz filmik ich córki. Dziewczynka otrzymała imię Lilly.

Jan Bednarek został ojcem
fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER/EastNews

Jan Bednarek i Julia Nowak po raz pierwszy spotkali się po meczu Polska - Kazachstan we wrześniu 2017 roku. Trzy lata później piłkarz Southampton oświadczył się modelce, natomiast w kwietniu 2021 roku para poinformowała, że spodziewa się dziecka.

"Nasza wielkanocna pisanka! Połowa za nami. BĘDĘ MAMĄ!!" - pisała wówczas na Instagramie. W poniedziałek 9 sierpnia obrońca reprezentacji Polski przekazał radosną nowinę.

Jan Bednarek i Julia Nowak zostali rodzicami [ZDJĘCIE, WIDEO]

"Witaj na świecie Lilly Bednarek. Julia, jesteś najlepsza, kocham Cię" - napisał piłkarz Southampton, publikując przy tym zdjęcie ukochanych kobiet.

Pod fotografią pojawiło się mnóstwo gratulacji. Na narodziny dziecka Bednarka i Nowak zareagowali m.in. jego koledzy z kadry oraz z Lecha i Southampton: Kamil Glik, Karol Linetty, Barry Douglas, Maya Yoshida i Ryan Bertrand.

RadioZET.pl