Legendarny pilkarz Liverpoolu opluł 14-letnią dziewczynkę i jej ojca [WIDEO]

Krzysztof Sobczak
12.03.2018 13:34
Jamie Carragher i Juergen Klopp
fot. Facebook/Jamie Carragher

Legendarny obrońca Liverpoolu Jamie Carragher może stracić posadę eksperta w stacji Sky Sports. Wszystko przez zdarzenie, do jakiego doszło po meczu "The Reds" z Manchesterem United.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

40-letni były obrońca Liverpoolu i reprezentacji Anglii wracając samochodem z Old Trafford natknął się na jednego z kibiców "Czerwonych Diabłów". Mężczyzna miał m.in. wykrzykiwać wynik meczu [United wygrał 2:1 - przyp. red], co sprowokowało Carraghera. Były kapitan "The Reds" opuścił szybę i opluł zarówno kierowcę, jak i siedzącą obok niego 14-letnią córkę. Nagranie z tego incydentu trafiło do sieci za pośrednictwem "Daily Mirror".

Przeprosiny Carraghera

Jamie Carragher zdążył już publicznie przeprosić za swoje zachowanie. Ekspert zapewnił, że samokrytykę złożył także osobiście w obecności poszkodowanych.

- To było całkowicie niedopuszczalne i przeprosiłem już osobiście rodzinę. Trzy, cztery razy byłem prowokowany i nagrywany na drodze i straciłem panowanie nad sobą. Nie ma usprawiedliwienia, przepraszam - napisał na Twitterze 40-latek.

Reakcja Sky Sports

Cała sprawa ma swoje konsekwencje - stacja Sky Sports, która bardzo dba o swoją reputację i nie na rękę jest jej jakikolwiek skandal, poinformowała o zawieszeniu eksperta. To decyzja bliska postulatom opinii publicznej, która domagała się zwolnienia Anglika.

Jamie Carragher całą swoją karierę spędził w Liverpoolu. W 2005 roku triumfował z tą drużyną w Lidze Mistrzów.

RadioZET.pl/Daily Mirror/Twitter/KS