Zamknij

Jakub Piotrowski piłkarzem Fortuny Duesseldorf

28.07.2020 14:12
Jakub Piotrowski w Fortunie Duesseldrof
fot. OZAN KOSE/AFP/East News

Jakub Piotrowski został piłkarzem Fortuny Duesseldorf. Pomocnik związał się z klubem czteroletnią umową i dołączył do Dawida Kownackiego oraz Adama Bodzka.

Jakub Piotrowski przeniósł się z belgijskiego RC Genk do Fortuny Duesseldorf, z którą będzie chciał powrócić do Bundesligi. Pomocnik od dwóch lat grał w Belgii, a ostatnio został wypożyczony z KRC Genk do Waasland-Beveren, w którego barwach rozegrał pięć spotkań.

- Bardzo cieszę się, że będę mógł rozwijać się w ambitnym zespole w bardzo konkurencyjnych rozgrywkach. Od pierwszego dnia będę ciężko pracował na treningach, żeby zyskać szacunek trenera i zawodników i krok po kroku budować coraz mocniejszą pozycję w walce o miejsce w pierwszym składzie. Klub stawia sobie wysokie cele i na pewno drużyna zrobi wszystko, by ponownie zawitać do Bundesligi- powiedział Piotrowski po podpisaniu kontraktu.

Jakub Piotrowski w Fortunie Duesseldorf

Chociaż fortuna Duesseldorf zaznacza, że ostatnie rozmowy w sprawie transferu Polaka nadal są prowadzone, agencja reprezentująca interesy piłkarza F-MG.com, potwierdziła podpisanie umowy.

Fortuna w minionym sezonie Bundesligi zajęła 17. miejsce w tabeli i spadła z Bundesligi.

RadioZET.pl/PAP, f-mg.com