Jagiellonia - Gent: Gdzie obejrzeć mecz 3. rundy el. LE? Transmisja TV i ONLINE

Krzysztof Sobczak
09.08.2018 10:00
Jagiellonia - Gent
fot. Pawel Polecki/REPORTER/EastNews

Mecz Jagiellonia - Gent NA ŻYWO. Zobacz, gdzie w telewizji i w internecie obejrzeć pierwsze spotkanie trzeciej rundy eliminacji Ligi Europy. Początek meczu Jagiellonia - Gent o godz. 19:20.

Zagłosuj

Kto wygra mecz?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

W poprzedniej fazie rozgrywek wicemistrzowie Polski sprawili bardzo miłą niespodziankę eliminując faworyzowane Rio Ave. U siebie podopieczni Ireneusza Mamrota wygrali 1:0, natomiast na wyjeździe wdali się w wymianę ciosów. Skończyło się hokejowym wynikiem 4:4.

- Cieszymy się, że jesteśmy w kolejnej rundzie, i że możemy zagrać mecz z bardzo mocnym przeciwnikiem. Wiemy, że poprzeczka jest zawieszona jeszcze wyżej, niż to było w spotkaniach z Rio Ave, ale naszym celem jest awans i zrobimy wszystko, żeby tak się stało - przekonuje Mamrot.

Problemem mogą okazać się kontuzje. Wątpliwy jest występ prawego obrońcy Łukasza Burligi, a kłopoty ze zdrowiem mają także Ivan Runje i Karol Świderski.

Jagiellonia - Gent: Transmisja TV i ONLINE - gdzie obejrzeć?

Mecz Jagiellonia Białystok - KAA Gent odbędzie się 9 sierpnia o godz. 19:20. Transmisja TV w Polsacie Sport oraz w aplikacji ipla.tv.

RadioZET.pl/PAP/KS