Zamknij

Wspaniały gest Jacka Góralskiego wobec Tomasza Komendy. Mamy nagranie

16.10.2020 13:33
Jacek Góralski i Tomasz Komenda
fot. kadr z wideo

Jacek Góralski po meczu z Bośnią i Hercegowiną wręczył Tomaszowi Komendzie koszulkę reprezentacji Polski i zaprosił na kolejne zgrupowanie kadry. - Jak będzie następne zgrupowanie, to chcielibyśmy, żebyś przyjechał do nas na jakąś godzinkę, byśmy tak sobie pogadali – powiedział piłkarz.

Reprezentacja Polski udanie zakończyła październikowe zgrupowanie, pokonując w 4. kolejce Ligi Narodów Bośnię i Hercegowinę 3:0. Bramki dla biało-czerwonych zdobyli: Robert Lewandowski, który wpisał się dwukrotnie na listę strzelców i Karol Linetty. Świetne recenzje po meczu zebrał Jacek Góralski, który zagrał bardzo dobre spotkanie.

Spotkanie we Wrocławiu odbyło się przy udziale kibiców. Na trybunach wśród fanów pojawił się Tomasz Komenda, który niesłusznie został  skazany za gwałt i zabójstwo. Finalnie po 18 latach więzienia wyszedł na wolność.

Po starciu z Bośniakami doszło do krótkiego spotkania Jacka Góralskiego z Komendą. Reprezentant Polski wręczył mężczyźnie meczową koszulkę, jednocześnie zapraszając na spotkanie przy okazji kolejnego zgrupowania biało-czerwonych.

Kiedy najbliższe mecze reprezentacji Polski? Z kim zagramy?

Jacek Góralski wręczył koszulkę Tomaszowi Komendzie

- Jak będziemy na następnym zgrupowaniu, to byśmy chcieli, żebyś przyjechał do nas, żebyśmy sobie pogadali - powiedział Góralski.

- Pewnie, nawet z wami zagram – odpowiedział Komenda.

Liga Narodów: Dywizja A - TABELA grupy reprezentacji Polski

Moment wręczenia koszulki przez Góralskiego zostało zarejestrowane przez kanał „Łączy nas piłka”, który tworzył materiał o kulisach meczu z Bośnią i Hercegowiną. Na wideo spotkanie piłkarza z Komendą zaczyna się od 13:03. Kibice są zachwyceni zachowaniem pomocnika. Pod nagraniem nie brakuje komentarzy chwalących postawę zawodnika.

"Bardzo miło z Komendą wyszło. Super zachowanie Górala!", "Szacun za Tomasza Komendę", "Góralski - bardzo dobry piłkarz i jeszcze lepszy człowiek" - czytamy.

RadioZET.pl/