Zamknij

Izrael - Polska: Przewidywany skład. Brzęczek postawi na Krychowiaka?

16.11.2019 11:01
Izrael - Polska skład
fot. PAP/EPA

Izrael - Polska - przewidywany SKŁAD. Prawdopodobnie na ławce rezerwowych rozpocznie Kamil Grosicki, a w wyjściowej jedenastce pojawi się Grzegorz Krychowiak. Zobacz przewidywany skład na mecz Polska - Izrael, który odbędzie się w ramach eliminacji Euro 2020 już w sobotę, 16 listopada, o godz. 20.45. Relacja i wynik Polska - Izrael na żywo na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Skład na mecz Polska - Izrael może być swojego rodzaju eksperymentem. Jerzy Brzęczek prawdopodobnie posadzi na ławce rezerwowych Grosickiego i przetestuje wariant z Sebastianem Szymańskim i Przemysławem Frankowskim na skrzydłach. Selekcjoner postawi na system 1-4-2-3-1 z osamotnionym Lewandowskim w ataku, którego w środku wspierać będzie Piotr Zieliński. Pozostałe miejsca w pomocy mają należeć do Grzegorza Krychowiaka, jeśli będzie zdolny do gry, i Krystiana Bielika.

W bramce zobaczymy Wojciecha Szczęsnego, przed którym linię obrony utworzą: Arkadiusz Reca, Kamil Glik, Jan Bednarek i Tomasz Kędziora.

Izrael - Polska: przewidywany SKŁAD

Szczęsny - Reca, Glik, Bednarek, Kędziora - Krychowiak, Bielik - Frankowski, Zieliński, Szymański - Lewandowski

Mecz Izrael - Polska będzie dla rywali okazją do rewanżu na biało-czerwonych za niedawną porażkę na PGE Narodowym. Kadra Jerzego Brzęczka wygrała wtedy aż 4:0, a gole strzelali: Krzysztof Piątek, Robert Lewandowski, Kamil Grosicki i Damian Kądzior.

Reprezentacja Polski zapewniła już sobie awans do Euro 2020. Teraz gra o zajęcie na koniec eliminacji pierwszego miejsca w grupie i rozstawienie przed losowaniem.

Izrael - Polska NA ŻYWO: mecz i wynik ONLINE

Mecz Polska - Izrael na żywo na sport.radiozet.pl. Początek w sobotę, 16 listopada, o godz. 20.45.

RadioZET.pl/AN