Zamknij

Izrael - Polska: Znamy SKŁAD na mecz biało-czerwonych

16.11.2019 19:22
Lewandowski i Piątek
fot. Andrew Surma/Sipa USA/East News

Jerzy Brzęczek podał skład na mecz Izrael - Polska w eliminacjach Euro 2020. Selekcjoner kompletnie zaskoczył i postanowił, że Robert Lewandowski rozpocznie mecz na...ławce rezerwowych. Spotkanie Izrael - Polska na sport.radiozet.pl o godzinie 20.45.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku  

Mecz Izrael - Polska rozpocznie zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami Wojciech Szczęsny. Bramkarz Juventusu znajduje się w doskonałej formie i jest jednym z pewnych punktów w drużynie. Niemniej jednak trener kadry narodowej postanowił przeprowadzić eksperyment. Początek spotkania z ławki rezerwowych obejrzy też Kamil Grosicki, którego zastąpi Sebastian Szymański.

Polska - Izrael: TRANSMISJA TV i online. Gdzie obejrzeć? [GODZINA]

Jednak największą niespodzianką jest brak Roberta Lewandowskiego. Lider polskiej drużyny, który jest w kapitalnej formie rozpocznie mecz na ławce rezerwowych. W ataku osamotniony będzie Krzysztof Piątek. W wyjściowej jedenastce znalazł się także Grzegorz Krychowiak, którego występ stał pod znakiem zapytania i Krystian Bielik.

Izrael - Polska: SKŁAD

Skład na mecz z Izraelem: Szczęsny - Kędziora, Bednarek, Glik, Reca - Bielik, Krychowiak - Szymański, Zieliński, Frankowski - Piątek

Mecz Izrael - Polska będzie dla rywali okazją do rewanżu na biało-czerwonych za niedawną porażkę na PGE Narodowym. Kadra Jerzego Brzęczka wygrała wtedy aż 4:0, a gole strzelali: Krzysztof Piątek, Robert Lewandowski, Kamil Grosicki i Damian Kądzior.

Izrael - Polska: Zamieszane przed meczem Polaków. Komunikat PZPN
Reprezentacja Polski zapewniła już sobie awans do Euro 2020. Teraz gra o zajęcie na koniec eliminacji pierwszego miejsca w grupie i rozstawienie przed losowaniem.
Mecz Polska - Izrael na żywo na sport.radiozet.pl. Początek w sobotę, 16 listopada.

RadioZET.pl