Zamknij

Piłkarz trafiony przez piorun. Dramatyczne nagranie obiegło sieć

06.07.2020 20:57
piłkarz został trafiony przez piorun
fot. kadr z wideo

Iwan Zaborowski podczas treningu rosyjskiego zespołu został trafiony przez piorun. 16-latek został przewieziony do szpitala, gdzie leży w śpiączce. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

W sobotę na boisku rosyjskiego klubu Znamia Truda Oriechowo-Zujewo, występującego na trzecim poziomie rozgrywkowym, doszło do dramatycznego zdarzenia. Na treningu drużyny młodzieżowej, jeden z graczy został trafiony przez piorun. Podczas rozgrzewki, większość zawodników znajdowała się przy linii bocznej boiska. Jednak w okolicach pola karnego pojawił się 16-letni bramkarz, który próbował oddać strzał. Nagle piłkarz został trafiony piorunem, a zdarzenie zostało zarejestrowane przez jedną z kamer zamontowanych na stadionie.

Serwis actualidad.rt.com podaje, że nastolatek został przetransportowany na oddział intensywnej terapii, na którym przebywa w śpiączce. Zaborowski doznał poważnych oparzeń na ciele, ale na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, a jego stan lekarze określają jako stabilny.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/