Zamknij

Islandia - Anglia: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz Ligi Narodów?

05.09.2020 18:00
Islandia - Anglia
fot. Bai Xuefei/EastNews

Islandia - Anglia na żywo w tv i online. Transmisja i live stream z meczu pierwszej kolejki Ligi Narodów UEFA 2020. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji w internecie obejrzeć spotkanie Islandia - Anglia.

Islandia - Anglia LIVE. Mecz grupy 2 dywizji A Ligi Narodów 2020 będzie dla "Synów Albionu" okazją do rewanżu za najbardziej pamiętne starcie tych ekip. Na Euro 2016 debiutująca w stawce Islandia zamknęła Anglikom drzwi do ćwierćfinału i sprawiła jedną z największych sensacji ostatnich lat w rozgrywkach reprezentacyjnych.

Oczywiście od tego czasu te drużyny trochę się zmieniły. Skandynawowie nie są już tak mocni jak byli jeszcze niedawno, a Anglicy zwiększyli swój potencjał i zyskali doświadczenie, co dla tej młodej drużyny jest wartością dodaną.

Islandia - Anglia w telewizji i live stream w internecie

Obie drużyny trafiły do grupy z Belgią i Danią. Islandia wydaje się w tej stawce najsłabsza, a zatem podopieczni Garetha Southgate'a nie powinni pozwolić sobie na wpadkę już na inaugurację zmagań.

Trener czwartej drużyny mistrzostw świata w Rosji miał przed tym meczem trochę problemów dyscyplinarnych. Kapitan Harry Maguire na wakacjach na greckiej wyspie Mykonos wdał się w bójkę i został skazany na 21 miesięcy pozbawienia w wolności w zawieszeniu. Początkowo powołanie otrzymał, ale po wyroku został wykreślony z listy i w starciach z Islandią oraz z Danią (8 września) nie wystąpi.

Islandia - Anglia: Gdzie obejrzeć - transmisja TV i ONLINE

Mecz Islandia - Anglia w pierwszej kolejce Ligi Narodów 2020 odbędzie się w sobotę 5 września o godz. 18. Transmisja TV w Polsat Sport News oraz online na stronie ipla.tv. Dostęp do platformy jest płatny 40 zł.

RadioZET.pl