Zamknij

Internauci żartują z restauracji Lewandowskiego. "Ani razu nie wyszedł z kuchni"

19.10.2021 13:38
Restauracja Roberta Lewandowskiego "NINE's Restaurant & Sports Bar"
fot. Facebook/NINE's Restaurant & Sports Bar

Restauracja Roberta Lewandowskiego "NINE's Restaurant & Sports Bar" stała się obiektem wielu żartów. Niektórzy internauci piszą w komentarzach, że są zawiedzeni, że "pan Robert przez cały wieczór nie wyszedł z kuchni". Inni pieją z zachwytu, bo "obsługiwał ich osobiście, a nawet pokopał z nimi piłkę".

  1. Restauracja Roberta Lewandowskiego OPINIE
  2. Restauracja Roberta Lewandowskiego - CENY I MENU

Lewandowski otworzył "NINE's Restaurant & Sports Bar" kilkanaście dni temu. Restauracja szybko zyskała duże zainteresowanie, o czym świadczy liczba opinii w internecie. Komentarze w większości są pozytywne. Klienci chwalą ceny i jakość dań. Niektórzy nie zdecydowali się jednak podejść do tematu zbyt poważnie i zaczęli zasypywać komentarze wymyślonymi historiami.

Restauracja Roberta Lewandowskiego OPINIE

"Robert Lewandowski wyszedł do mojego stolika i zapytał, co będę zamawiał, poprosiłem, żeby wybrał za mnie, dodając, że jestem bardzo głodny. Robert wrócił po 15 minutach ze swoim przysmakiem - "Chleb ze smalcem". Smakuwa, pozdrawiam" - napisał jeden z internautów.

"Polecam knajpę z całego serca. Zamówiłem burgery i napoje. Kiedy obsługa przyniosła butelki, myślałem, że zapomniano je otworzyć. Nie zdążyłem nawet poprosić o otwieracz, a tu otwierają się drzwi od kuchni i wybiega sam Robert Lewandowski w czapce kucharskiej z piłką, którą to od razu z prostego podbicia wykopał w naszą stronę. Piłka musnęła o obie butelki naraz, ściągając z nich kapsle. Po tym wydarzeniu na sali rozległy się brawa, a pan Robert spokojnie wrócił do przygotowywania posiłków" - czytamy w następnym komentarzu.

k1
fot.

Na tym jednak nie koniec. Niektórzy wyrażają w komentarzach niezadowolenie, że nie dane im było spotkać Roberta Lewandowskiego osobiście.

"Pojechałem z dziećmi do restauracji pana Roberta. Czekaliśmy cały dzień, żeby wreszcie poznać pana Roberta Lewandowskiego, niestety pan Robert cały dzień siedział w kuchni i nie znalazł czasu, aby wyjść do klientów. Zawód moich dzieci był ogromny" - to kolejna z opinii.

"Bardzo zawiedziony tym miejscem jestem, przyjechałem specjalnie z żoną i dziećmi na jedzenie i żeby poznać pana Roberta a tu taki klops, bo podczas całego wieczoru pan Robert ani razu nie wyszedł z kuchni" - czytamy.

k2
fot.

Zdarzają się też tacy, których fantazja na temat spotkania z Robertem Lewandowskim nie zna granic. Opisują na przykład, jak to "żonglowali piłką z panem Robertem, zbili miskę i pani Ania była zła".

k3
fot.

Mimo powyższych żartów trzeba przyznać, że restauracja Lewandowskiego bardzo dobrze się przyjęła i na ponad 200 opinii może pochwalić się oceną 4,2 gwiazdki na 5 możliwych.

Restauracja Roberta Lewandowskiego - CENY I MENU

ZOBACZ KONIECZNIE: MENU I CENY W RESTAURACJI ROBERTA LEWANDOWSKIEGO