Inter Mediolan - FC Barcelona: na żywo - transmisja online, w TV. Gdzie oglądać?

Weronika Domoradzka
06.11.2018 11:06
Inter Mediolan - FC Barcelona: na żywo - transmisja online, w TV. Gdzie oglądać?

Gdzie oglądać mecz Inter Mediolan - FC Barcelona? Na żywo piłkarski pojedynek będzie można obejrzeć we wtorek, 6 listopada. Wieczorne starcie niewątpliwie wywoła wiele emocji. W końcu obie drużyny w Lidze Mistrzów 2018 radzą sobie bardzo dobrze. Gdzie oglądać pojedynek i o której godzinie? Szczegółowe informacje na temat transmisji meczu Inter Mediolan - FC Barcelona w TV oraz streamie online, można znaleźć poniżej.

Mecz Inter Mediolan - FC Barcelona, Liga Mistrzów 2018: transmisja na żywo. Gdzie oglądać piłkarski pojedynek w TV? Kiedy? O której godzinie transmisja meczu? Czy przewidziany jest bezpłatny stream online? Przedstawiamy najważniejsze informacje na temat nadchodzącego pojedynku.

» Napoli - PSG: transmisja na żywo. Gdzie oglądać mecz online, w TV? «

Inter Mediolan - FC Barcelona: transmisja w TV. Gdzie oglądać mecz?

Mecz Inter Mediolan - FC Barcelona na żywo będzie można obejrzeć we wtorek, 6 listopada. Długo wyczekiwane starcie rozpocznie się o godzinie 21:00. Transmisja meczu Inter Mediolan - FC Barcelona w telewizji dostępna będzie na kanale Polsat Sport Premium 2.

Pojedynek z pewnością wywoła wiele emocji. W końcu będzie to hitowy mecz 4. kolejki rozgrywek Ligi Mistrzów 2018. Obie drużyny do tej pory radzą sobie bardzo dobrze, jednak to FC Barcelona zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli grupy B. Inter Mediolan z 6 punktami uplasował się na miejscu 2. Przypominamy, że FC Barcelona ma na swoim koncie trzy zwycięstwa - z PSV (4:0), z Tottenhamem (4:2) oraz z Inter Mediolanem (2:0). Z kolei Inter Mediolan do tej pory wygrał z Tottenhamem (2:1), z PSV (2:1), a przegrał z FC Barcelona (0:2). Co ciekawe, wtorkowe starcie poprowadzi Szymon Marciniak.

» Szymon Marciniak - kim jest polski sędzia? [żona, zarobki, mecze] «

Jaki będzie wynik meczu Inter Mediolan - FC Barcelona? Tego dowiemy się już we wtorek!

Mecz Inter Mediolan - FC Barcelona: online. Gdzie obejrzeć w internecie?

Wieczorne starcie będzie można obejrzeć także online. Mecz Inter Mediolan - FC Barcelona dostępny będzie na stronie Ipla.tv. Dostęp na platformę jest jednak płatny - cena wynosi 40 zł za dostęp na 7 dni. 

» Atletico Madryt - Borussia: transmisja w TV, online - na żywo. Gdzie oglądać? «

RadioZET.pl/JW