Iga Świątek – Selena Janicijevic: French Open. Kiedy mecz? Kiedy zagra Iga Świątek? [GODZINA]

Paweł Żurek
28.05.2019 11:12
Iga świątek – Selena Janicijevic: French Open. Kiedy mecz? Kiedy zagra? Godzina
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Czy godzina spotkania Igi Świątek z Seleną Janicijevic na French Open jest już znana? Fani tenisa czekają już na pierwszy mecz Polki w trakcie tegorocznej edycji turnieju rozgrywanego w Paryżu. Sprawdzamy kiedy dokładnie odbędzie się mecz Igi Świątek, a także o której godzinie zacznie grać polska tenisistka. 

Iga Świątek – Selena Janicijevic: French Open 2019. Kiedy mecz Igi Świątek? Kiedy polska tenisistka rozpocznie grę we French Open? O której godzinie można obejrzeć mecz Igi Świątek we FO 2019? Wszystkie te informacje podajemy poniżej.

>> Iga Świątek z zagraniem miesiąca w plebiscycie WTA [WIDEO]

Iga Świątek – Selena Janicijevic: French Open 2019. Kiedy mecz? Kiedy zagra?

Iga Świątek rozpocznie grę w turnieju French Open 28.05.2019. Będzie to pierwszy występ Polki na tym prestiżowym turnieju. French Open potrwa do 10 czerwca br.

>> French Open: Dobre losowanie Magdy Linette i Igi Świątek

Iga Świątek – Selena Janicijevic: godzina

Mecz Iga Świątek - Selena Janicijevic zostanie rozegrany ok. godziny 16 – 17. Godzina spotkanie może być zmieniona. Wszystko przez to, że na turnieju French Open każdego dnia jest rozgrywane wiele meczów. 28 maja, czyli w dniu, gdy na kort wyjdzie Iga Świątek, od godziny 11 odbędą się 4 spotkania.

>> French Open 2019: Gdzie oglądać mecze na żywo? Transmisja TV i online

Transmisja meczu Iga Świątek - Selena Janicijevic: gdzie obejrzeć mecz?

Mecze French Open, w tym spotkanie Igi Świątek z Seleną Janicijevic, można oglądać na żywo w Eurosporcie i online na Eurosport Player.

Iga Świątek, która 31 maja będzie obchodziła 18. urodziny, zajmuje 104. lokatę w światowym rankingu. Młodsza o rok Janicijevic nie jest w ogóle sklasyfikowana na liście WTA. Francuzka nie należy do światowej czołówki w juniorach, ale mimo to dostała szansę od organizatorów French Open.

Warszawianka rozgrywa pierwszy "dorosły" sezon w karierze. W poprzedniej edycji French Open startowała w turnieju juniorskim. W singlu dotarła wówczas do półfinału, a w deblu - w parze z Amerykanką Caty McNally - triumfowała. Debiut w głównej drabince seniorskiego Wielkiego Szlema zaliczyła w styczniu. W Australian Open przeszła eliminacje i odpadła w drugiej rundzie.

>> Ranking WTA: 17-letnia Iga Świątek najlepszą polską tenisistką

RadioZET.pl/PAP/PZ