Zamknij

Tragiczny wypadek 19-letniego piłkarza. Zawodnik zginął na miejscu

20.04.2021 11:44
Ian Joshua Legorreta Chora
fot. Twitter/Atletico de San Luis/screen

Ian Joshua Legorreta Chora nie żyje. Młody piłkarz zespołu U-20 meksykańskiego Atletico de San Luis zginął w wypadku samochodowym. Pojazd zawodnika jechał z nadmierną prędkością, wypadł z drogi, następnie uderzył w drzewo. 19-letni Meksykanin zginął na miejscu.

  • Ian Joshua Legoretta Chora nie żyje
  • Młody piłkarz zespołu U-20 meksykańskiego Atletico de San Luis zginął w wypadku samochodowym
  • Miał zaledwie 19 lat

Ian Joshua Legoretta Chora zginął w wypadku samochodowym, który miał miejsce na jednej z głównych ulic stolicy Potosi. O śmierci Meksykanina poinformował serwis newsbeezer.com. Młodzieniec był piłkarzem zespołu U-20 Atletico de San Luis.

Śledczym udało się ustalić już, że pojazd Iana Joshuy jechał z nadmierną prędkością wzdłuż Av. Salvador Nava Martínez. Samochód z piłkarzem za kierownicą wypadł z drogi, a następnie uderzył z gigantycznym impetem w drzewo. Zawodnik zginął na miejscu, miał liczne obrażenia, m.in. złamaną podstawę czaszki.

Ian Joshua Legorreta Chora nie żyje. Piłkarz zginął w wypadku samochodowym

Szybko po informacji portalu newsbeezer.com, smutną informację o śmierci Legoretty Chory potwierdził jego klub, tamtejsza liga - Liga BBVA MX - oraz meksykańska federacja piłki nożnej.

- Z głębokim żalem informujemy, że nasz zawodnik, należący do zespołu U-20, zmarł w wypadku samochodowym. Ze względu na szacunek dla rodziny i niefortunną sytuację, jaką stanowi jego strata, nie będą składane żadne dalsze oświadczenia w tej sprawie - napisano w komunikacie.

Ian Joshua Legoretta Chora zmarł w wieku zaledwie 19 lat.

RadioZET.pl/newsbeezer.com